50-letni Daniel Craig zostanie ojcem. Jego żona, 48-letnia Rachel Weisz, pokazała pierwsze ciążowe krągłości

Daniel Craig i Rachel Weisz zostaną rodzicami! Na najnowszych zdjęciach aktorki widać już wyraźnie zaokrąglony brzuch. Gwiazda wygląda kwitnąco!

W weekend informowaliśmy o tym, że 50-letni Daniel Craig zostanie ojcem. Jego żona, 48-letnia Rachel Weisz, jest w ciąży. To będzie pierwsze ich wspólne dziecko. Radosną nowinę przekazała sama aktorka podczas swojego niedawnego wywiadu dla "The New York Times".

Na najnowszych zdjęciach Rachel Weisz możemy podziwiać jej pierwsze krągłości. Aktorka ubrana jest w długą, dość luźną, czerwoną sukienką, pod którą odznacza się zaokrąglony brzuch. Gwiazda wygląda pięknie! Widać, że ciąża zdecydowanie jej służy.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Para raczej nie należy do tych gwiazd, które lubią chwalić się swoim życiem prywatnym, wiec takie wyznanie aktorki dość zaskakuje. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo też, na kiedy planowany jest termin porodu.

- Daniel i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi. Będziemy mieli małego dzidziusia. Nie możemy się już doczekać, aż go lub ją poznamy. To wszystko jest taką zagadką - wyznała aktorka, nie kryjąc radości.

Daniel Craig i Rachel Weisz

Para aktorów pobrała się latem 2011 roku w Nowym Jorku. Ich ślub odbył się w sekrecie, a informacja o nim została oficjalnie potwierdzona dopiero kilka dni po. Była to bardzo kameralna ceremonia, tylko wśród najbliższych. Obecna była na nim 26-letnia córka aktora oraz 11-letni syn aktorki z poprzedniego małżeństwa. Daniel Craig i Rachel Weisz znali się już od lat, ale dopiero wspólna praca na planie filmu "Dom snów" zbliżyła ich do siebie.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

embed

AG