Była jedną z najbardziej lubianych tancerek w "TzG", jednak odeszła. Jak teraz wygląda? Znacznie wyszczuplała i ma piękną figurę

Hanna Żudziewicz była jedną z najsympatyczniejszych tancerek "Tańca z Gwiazdami". Jednak po latach udziału w show zdecydowała się nie pojawić w trwającej edycji. Jak dzisiaj wygląda?

Pomimo licznych sukcesów na koncie, m.in. wygranej w 6. edycji "Tańca z Gwiazdami" razem z aktorem Robertem Wabichem, Hanna Żudziewicz zdecydowała się odejść z programu. Powodem takiej decyzji był fakt, że tancerka i jej taneczny partner Jacek Jeschke chcą skupić się na własnych treningach do turniejów tańca.

Żudziewicz jest nie tylko utalentowaną tancerką i reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, lecz także posiada wyjątkową urodę. Nic więc dziwnego, że pod jej zdjęciami na Instagramie internauci zostawiają wiele komplementów.

- Powalasz swą urodą.

- Pięknie, jak modelka.

- Wyglądasz wspaniale, uosobienie elegancji.

Jednak najwięcej zachwytów pojawia się, kiedy pokazuje zdjęcia swojej figury. A ta robi wrażenie! Tancerka jest bardzo zgrabna:

- Bogini.

- Piękna figura.

- Ale jesteś super zbudowana.

- Wow, super formę zrobiłaś, zeszczuplałaś mega.

Na Instagramie możemy zobaczyć, że Żudziewicz wiele pracy wkłada w to, żeby tak wyglądać. Uprawia sport, głównie uwielbia jogę. Efekty są rewelacyjne.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Przygoda z "Tańcem z Gwiazdami"

Hanna Żudziewicz zadebiutowała w 2. edycji "TzG" jesienią 2014 roku. Jej partnerem był aktor Mateusz Banasiuk, z którym zajęła czwarte miejsce. W trzecim sezonie, emitowanym wiosną 2015 roku, partnerowała pięściarzowi Marcinowi Najmanowi, z którym zajęła jedenaste miejsce. Wiosną 2016 roku była trenerką pięściarza Izuagbe Ugonoha w 5. edycji show, z którym zajęła piąte miejsce. Jesienią tego samego roku jej partnerem był aktor Robert Wabich, z którym 4. listopada wygrała finał 6. edycji. Wiosną 2017 roku występowała w 7. edycji, a jej partnerem był aktor Robert Koszucki, z którym zajęła dziesiąte miejsce.

Musimy się zgodzić z tymi opiniami. Tancerka wygląda świetnie, a figury można jej pozazdrościć, prawda?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.