Boczarska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani: Czyli dla każdego jest nadzieja! A Banasiuk zwrócił uwagę na jeden szczegół

Magdalena Boczarska opublikowała swoje zdjęcie z czasów młodości. Skomentował je jej ukochany, Mateusz Banasiuk. Aktorka nie pozostawiła jego wpisu bez komentarza.

Magdalenę Boczarską wzięło ostatnio na wspomnienia. Ku uciesze fanów aktorka pochwaliła się na Instagramie swoim zdjęciem z młodości, dokładnie sprzed 20 lat. Na fotografii widzimy zamyśloną gwiazdę, palącą papierosa. Rozpoznaliście ją od razu?

Kiedyś to człowiek żył pełnią życia - podpisała fotografię aktorka.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź internautów. W swoich komentarzach pod zdjęciem zasypali aktorkę komplementami.

Świetne zdjęcie.
Zdecydowanie czas ci służy!
Ogień!
Idealnie w punkt!
Ło matko, czyli dla każdego jest nadzieja

Wśród licznych pochlebnych komentarzy pojawił się i ten wyjątkowy, ponieważ od ukochanego aktorki, Mateusza Banasiuka, na który gwiazda odpowiedziała w żartobliwy sposób:

Komentarz Mateusza Banasiuka na Instagramie Magdaleny BoczarskiejKomentarz Mateusza Banasiuka na Instagramie Magdaleny Boczarskiej Instagram/magda_boczarska

Odpowiedź Magdaleny Boczarskiej na InstagramieOdpowiedź Magdaleny Boczarskiej na Instagramie Instagram//magda_boczarska

Brawo za poczucie humoru i dystans. 

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
Boczarska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani: Czyli dla kazdego jest nadzieja! A Banasiuk zwrócił uwagę na jeden szczegół
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 7

  Jaka nadzieja? Na zrobienie czarno - białego zdjęcia?

 • Gość: barakuda

  Oceniono 6 razy 4

  Bardzo lubię tę piękną aktorkę,przede wszystkim za role ( gdyż nie znam osobiście)- od fantastycznych komediowych poprzez dramatyczne jak w "Sztuce kochania". Dziękuję za wzruszenia Pani Magdaleno.

 • Marta Kostyla

  Oceniono 7 razy 3

  Bardzo fajna aktorka bardzo ja lubie . chociaz gra zmije w filmach roz. zwiazki np. Ladys. Piekna zdolna . Ciekawa intrygujaca osoba .

 • ml2403

  Oceniono 6 razy 2

  Na co niby ta nadzieja. Chyba na to, że bardzo przeciętna dziewczyna jak się uprze to może zrobić jaką taką karierę.

 • cucurucu

  Oceniono 4 razy 2

  Od dzisiaj jesli ktos mnie spyta czy pale bede odpowiadal: nieee, to tylko atrapa, tylko udaje ze pale....

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy -6

  Ach , jakie to romantyczne....jej ukochany....a pozniej okaze sie ze jej ukochany dyma jeszcze dwie inne na boku...nooo bajka normalnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX