Pamiętacie Roberta Rowińskiego? Wygrał z Moniką Pyrek "TzG" i zniknął z mediów. Dziś robi światową karierę. A jakie ma ciało!

Pamiętacie Roberta Rowńskiego? To dzięki niemu Monika Pyrek w "TzG" zdobyła Kryształową Kulę. Co dziś robi mężczyzna?

Robert Rowiński w "Tańcu z Gwiazdami" był obecny przez kilka edycji. Miał przyjemność zatańczyć z Anetą Kręglicką, Magdaleną Wójcik, Haliną Mlynkovą, Aleksandrą Szwed czy Moniką Pyrek. Tancerz nie zrezygnował ze swojej pasji, a jego kariera nabrała tempa. 

W 2010 roku zrobił sobie przerwę od występów w "TzG". W tym czasie powrócił do tańca turniejowego. Jego partnerką została Amy Bennett, z którą brał udział w międzynarodowych zawodach, reprezentując Anglię. 

Rowiński po odejściu z programu otworzył własne studio taneczne. Szkoła "Pasja" znajduje się w Koszalinie. Prowadzi też szkołę w Kołobrzegu.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA TANCERZA<<<<

Okazuje się, że tancerz robi karierę nie tylko w Polsce. Od 2016 roku tańczy w irlandzkim "Tańcu z Gwiazdami". Rowińskiemu udało się też wystąpić w grupowych numerach zawodowców w brytyjskiej edycji tego programu. 

Od kilku lat jest też związany z modelingiem. Należy do agencji modeli "Orange". Ponoć tą pasją zaraziła go Kręglicka, z którą tańczył.

Zdolny i przystojny!

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.