Amal Clooney zawsze wyglądała perfekcyjnie. Na pierwszych od dawna zdjęciach widzimy, że jest taka jak każda matka

Amal Clooney od czasu urodzenia bliźniaków rzadko pokazuje się publicznie. Jednak na najnowszych zdjęciach widać, że, tak jak każda matka, nie zawsze wygląda idealnie.

Amal Clooney w czerwcu 2017 roku została mamą bliźniaków. Od tamtej pory nieczęsto pokazuje się publicznie. We wtorek została przyłapana przez paparazzi na nowojorskiej ulicy. Po jej twarzy widać, że zmęczenie opieką nad dwojgiem małych dzieci daje się we znaki.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Żona George'a Clooneya ma na sobie skórzany trencz z beżowymi rękawami z ciekawym wiązaniem w pasie. Pod spodem widać czarną minisukienkę, która odsłoniła jej zgrabne nogi.

Na twarzy zawsze idealnej prawniczki widać jednak oznaki zmęczenia. Wygląda na niewyspaną, ma podkrążone oczy, czego nie udało jej się ukryć delikatnym makijażem. Jednak nie ma co się dziwić, w końcu dwoje małych dzieci w domu to bez wątpienia bardzo dużo pracy. Trzeba przyznać, że fakt, iż nawet największe gwiazdy zmagają się z codziennymi trudami, jest pocieszający.

OG

Więcej o:
Komentarze (2)
Amal Clooney zawsze wyglądała perfekcyjnie. Na pierwszych od dawna zdjęciach widzimy, że jest taka jak każda matka
Zaloguj się
  • white_lake

    0

    te wasze czerstwe komentarze...

  • Witek Załęski

    0

    Przepraszam! Że 40 latka wygląda na 35 latkę? Skandal!! Że zdjęcia w ubraniu koloru skóry wyglądają jak pomarszczona skóra? Skandal! I piszą to redaktorzy (wszak nie dziennikarze) Gazety, która tak straszliwie piętnuje wypowiedzi np. Romana Rogowieckiego stawiając go w jednej drużynie z takimi bydlętami: Marcinem Rolą i Romanem Sklepowiczem. ZGROZA!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX