Trenerka fitness pokazała, jak naprawdę wygląda ciało miesiąc po porodzie. "Nie będę oszukiwać". Komentuje Lewandowska

Katarzyna Bigos to popularna trenerka fitness, która miesiąc temu została mamą. Pokazała, jak bardzo zmieniło się jej ciało. Zdjęcie skomentowała Anna Lewandowska.

Katarzyna Bigos to instruktorka fitness i pole dance. Dzięki swojej pracy zawsze była w świetnej formie i miała idealnie wyrzeźbioną sylwetkę z płaskim brzuchem. Po ciąży jej ciało oczywiście się zmieniło i postanowiła pokazać jak bardzo. Rozebrała się do bielizny i zrobiła zdjęcie. Bez upiększeń i Photoshopa. Przyznała, że nie było to łatwe. 

Nie będę oszukiwać! Ta sesja wiele mnie kosztowała. Nigdy nie miałam oponki na brzuchu. Moje ciało przez większość życia było FIT przez duże "F". Kto śledzi mojego bloga, wie jak wyglądała moja ciąża i jak trudny był dla mnie poród oraz połóg! Na zdjęciu w jego trakcie - 4 tygodnie po porodzie.
I czekałam na pokazanie tego mojego brzucha aż ruszy kampania FAKE OFF by @dominikacuda @cudaphoto. Czemu nie zakryłam go pod luźnym ciuchem czekając do powrotu do pełnej formy? Bo bym was zwyczajnie oszukała. Są kobiety, które po porodzie już po chwili wyglądają jak milion dolców. Ja też takie znam! Ale wierzcie mi na słowo - każdy jest inny I nie powinniśmy się z nikim porównywać. Mój przekaz jest prosty - dajmy mamom czas!
 

Jak można się domyślić, post spotkał się z bardzo przychylną reakcją kobiet. 

Kasia! To jest cudowne, co robisz! W tych czasach kiedy zalewa nas fala perfekcjonizmu i ideału.
Najlepsza! Brawo! To zdjęcie mnie rozwaliło i wzruszyło totalnie! Pani Kasiu, jest Pani niezwykła!
Tylko osoba, która kocha swoje ciało i inne kobiety potrafiła się zdobyć na takie piękne zdjęcia. Szacunek! Dziękujemy.
I kolejny przykład na to, że można ćwiczyć całe życie, a po pierwszym porodzie nie mieć płaskiego brzucha - @annalewandowskahpba wiec nie ma wyjątków czy ćwiczysz, czy nie. Każdy jest inny. Ja nie ćwiczyłam przed ani w trakcie, a jednak po porodzie w 2 tyg. mój brzuch był płaski i bez skazy A Pani Kasi gratuluję odwagi, w dzisiejszych czasach brakuje nam takich fighterek.
 

Wezwana do tablicy Anna Lewandowska nie zostawiła ostatniego cytowanego komentarza bez odpowiedzi. 

Oczywiście, że nie ma! Zawsze podkreślam, że ciało każdej z nas jest inne! Proponuję z większa dokładnością wczytywać się w posty:). A Kaśka jest wielka! Świetnie to ujęła! Kaśka! Piękne zdjęcie!

Trenerka zaledwie 2 miesiące po porodzie pochwaliła się płaskim brzuchem, za co spadła na nią fala krytyki. Zarzucano jej, że wpędza młode matki w kompleksy, bo mało której kobiecie udaje się w tak błyskawicznym tempie wrócić do formy. Dla wielu oznacza to miesiące walki i wyrzeczeń. Sama Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że regeneracja ciała po ciąży jest indywidualną sprawą i u każdego przebiega inaczej. 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.