Miał być tatuaż z przesłaniem, jest wpadka. Emma Watson wyśmiana po oscarowym after party, ale nas rozprasza coś innego

Emma Watson zrobiła sobie tatuaż, którym chciała wyrazić wsparcie feministycznej inicjatywie "Time's Up". Zamiast tego stała się obiektem żartów.

Emma Watson głośno deklarowała feministyczne poglądy jeszcze zanim stało się to w Hollywood tak powszechne. Po wybuchu skandalu seksualnego aktorki, piosenkarki, modelki i wszystkie kobiety jakkolwiek związane z branżą show-biznesową zaangażowały się w akcję #MeToo, a potem "Time's Up". Emma wyraziła swoje poparcie dla tych inicjatyw wpisem na Instagramie i na tym nie poprzestała. Na oscarowe after party Vanity Fair przyszła bowiem z wytatuowanym na przedramieniu hasłem "Time's Up", niestety z błędem. Zapomniała o apostrofie, co całkowicie zmieniło sens zdania.  

Wpadka stałam się przedmiotem krytyki głównie ze względu na fakt, że Emma w 2014 roku ukończyła studia z literatury angielskiej. Akurat po niej mało kto spodziewał się podobnego błędu, ale ona podeszła do tematu z humorem. Na Twitterze napisała, że tatuaż jest sztuczny i dodała:

Nauka stawiania apostrofów niezbędna. 

Błąd w tatuażu to jednak naszym zdaniem zwykłe niedopatrzenie. Chcielibyśmy natomiast wiedzieć, kto zafundował Emmie tak fatalną grzywkę? Też uważacie, że nowa fryzura aktorki jest wyjątkowo mało korzystna? 

WJ

Więcej o:
Komentarze (39)
Emma Watson zaliczyła wpadkę na oscarowym after party "Vanity Fair". Pochwaliła się tatuażem... z błędem
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 122 razy 110

  O błędach piszecie Wy, którzy w każdym tekście walicie ich po kilkanaście!

 • bratjolki

  Oceniono 52 razy 48

  WY się naśmiewacie z błędów na czyimś tatuażu po drugiej stronie swiata, nad Pacyfikiem? Apostrof nie sztymuje?
  Królowie literówek, wladcy kolokwializmów, wyznawcy anglo-bełkotu i czterech przymiotnikow z "kultowym" na czele. Popatrzcie wy w mirror.

 • lodomeria

  Oceniono 38 razy 36

  A Wy poszukajcie tłumacza.

 • Gość: mq

  Oceniono 52 razy 34

  Bardzo ją lubię .W grzywce wygląda dobrze, zresztą jak zawsze.... i ma poukładane w głowie

 • Gość: Maggie

  Oceniono 22 razy 22

  Szanowny autorze artykułu, zacytowane tłumaczenie tweeta aktorki dowodzi całkowitego braku zrozumienia prostych dwóch zdań w języku angielskim. Emma Watson wytłumaczyła się żartobliwie z błędu ogłaszając nabór na stanowisko korektora tekstów na zmywalnych tatuażach, zaznaczając przy okazji, że od kandydatów na to stanowisko wymagane będzie doświadczenie w używaniu apostrofów. Tylko tyle i aż tyle, jednak efekt końcowy jakby inny, a z tekstu na portalu można wywnioskować raczej, że tłumacz zrozumiał 3 słowa oryginału, a resztę sobie dopowiedział...

 • Gość: Asia

  Oceniono 25 razy 21

  Moim zdaniem wygląda fajnie z taką grzywką. Ładnemu we wszystkim ładnie.

 • Gość: Akuku

  Oceniono 21 razy 17

  Nie, my tak nie uważamy. My jesteśmy zdania, że grzywka jest urocza :-P

 • Gość: szkoda_gadać

  Oceniono 10 razy 10

  Znana aktorka, wielka gala, ważne sprawy... ale najważniejsza jest grzywka. Pal licho społeczny wydźwięk tatuażu, zaangażowanie aktorki. Umiejętności fryzjera to dopiero temat.

 • Gość: Mykeil

  Oceniono 10 razy 10

  No i dobrze, że ma feministyczne poglądy. Za to ją lubię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX