Żenujące dowcipy na ramówce Polsatu. Żarty z prezerwatyw to dopiero początek. Najdziwniejszy był tekst do Dowbora

Na środowej prezentacji ramówki Polsatu nie zabrakło żartów, które wprowadzały niektórych w zakłopotanie. Miało być zabawnie, wyszło dziwnie.

Na środowej prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat pojawiła się nowa twarz. Piotr Gumulec znany może być niektórym widzom jako członek Kabaretu Chyba i
grupy teatru improwizacji "Narwani z Kontekstu". Teraz został prowadzącym nowego programu "Umów się ze mną. Take Me Out". Przedstawienie siebie na scenie rozpoczął od lekko żenującego żartu.

Nazywam się Piotr Gumulec, ale znajomi mówią na mnie "Guma". Chyba nic dziwnego, że osoba o takim pseudonimie będzie prowadzić program randkowy.

Dodał, że ważne, żeby randki były bezpieczne. 

Niestety to nie koniec niezręcznych dowcipów na tej imprezie. Żart pana Gumy kontynuował obecny później na scenie Piotr Gąsowski podczas wręczania Dowborowipluszowego misia.

Cieszę się, że twojej randki z Asią [Koroniewską] nie prowadził Guma - zażartował.

Później Gąsowski zasugerował, że niedawno urodzona córka prezentera może nie być jego. Dowbor odpowiedział krótko, że testy trwają i czeka na wyniki.

Cóż, musimy przyznać, że nie były to żarty najwyższych lotów. A sugerowanie Joannie Koroniewskiej "skoku w bok"? Poniżej wszelkiej krytyki.

OG

Więcej o:
Komentarze (7)
Ramówka Polsatu. Żenujące dowcipy prowadzących. Żarty z prezerwatyw to dopiero początek. Najdziwniejszy był tekst do Dowbora
Zaloguj się
 • Gość: ewelyn

  Oceniono 7 razy 7

  Gąs bez koksu to i humor nie taki ostry.

 • Gość: facet

  Oceniono 7 razy 7

  Sądząc po relacji wideo uczestników przaśna atmosfera odpowiada wszystkim.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Prawdopodobnie wszyscy żyli tylko chwilą, w której dorwą się do stołów/flaszek.

 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 3

  Po Gasowskim widac , ze go robili bez gumy i na ciezkim kacu

 • Gość: szolosz

  Oceniono 2 razy 2

  No tak, bo przecież tvn ma żarty na poziomie

 • Gość: Majowa

  Oceniono 1 raz 1

  Nie oglądam takich programów, ale opisane tutaj żarty są całkiem zabawne. Żartują z siebie, widać że mają do siebie dystans, nikogo tym nie obrażają. Żartów nie bierze się dosłownie droga redakcjo. Nie wiem dlaczego to w ten sposób opisaliście, chyba tylko po to aby uruchomić zastępy krytykantów, którzy zaraz będą tu wylewać na nich pomyje...

 • krzepki.harry

  Oceniono 14 razy -6

  Kijek z doopy i będzie dobrze. Oglądać, nie oglądałem, ale te zacytowane żarciki są całkiem znośne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX