Olga Kalicka pokazała mieszkanie. Jest bardzo dziewczęce. A ten element na balkonie to strzał w dziesiątkę

Olga Kalicka w programie "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" w telewizji Lifetime pokazała, jak mieszka. Mamy zdjęcia i wideo. Jej wnętrza są bardzo dziewczęce!

Olga Kalicka zaprosiła do swojego mieszkania produkcję programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd". Prowadząca, Katarzyna Bujakiewicz, miała zająć się poprawkami na jej balkonie. Kalicka jednak postawiła mały warunek. 

Musisz mi obiecać, że ta huśtawka zostanie na tarasie - powiedziała do prowadzącej. 

Rzeczywiście, ten element to strzał w dziesiątkę! A jak wyglądają wnętrza mieszkania aktorki? Przede wszystkim jest przestronnie, a dominującymi kolorami są szarość i biel. Uwagę przyciąga finezyjna lampa, która znajduje się w kuchni. 

Wszystko w tym mieszkaniu dopasowałam do swojego wzrostu, dlatego np. lampa w kuchni wisi dosyć nisko. Najbardziej mi zależało w mieszkaniu na energii – by było czyste, jasne i jak najbardziej przestronne, dlatego poszłam w bardzo jasne kolory biel, szarości i ciemne akcenty w postaci lamp w kuchni - mówi aktorka.
 

Czy metamorfoza balkonu spełni oczekiwania Olgi? Nowe odcinki programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" we wtorki o 22:00 w telewizji Lifetime. Powtórkę odcinka z Olgą możecie zobaczyć w środę (7 lutego) o 17:30.

JT