Olga Kalicka pokazała mieszkanie. Jest bardzo dziewczęce. A ten element na balkonie to strzał w dziesiątkę

Olga Kalicka w programie "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" w telewizji Lifetime pokazała, jak mieszka. Mamy zdjęcia i wideo. Jej wnętrza są bardzo dziewczęce!

Olga Kalicka zaprosiła do swojego mieszkania produkcję programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd". Prowadząca, Katarzyna Bujakiewicz, miała zająć się poprawkami na jej balkonie. Kalicka jednak postawiła mały warunek. 

Musisz mi obiecać, że ta huśtawka zostanie na tarasie - powiedziała do prowadzącej. 

Rzeczywiście, ten element to strzał w dziesiątkę! A jak wyglądają wnętrza mieszkania aktorki? Przede wszystkim jest przestronnie, a dominującymi kolorami są szarość i biel. Uwagę przyciąga finezyjna lampa, która znajduje się w kuchni. 

Wszystko w tym mieszkaniu dopasowałam do swojego wzrostu, dlatego np. lampa w kuchni wisi dosyć nisko. Najbardziej mi zależało w mieszkaniu na energii – by było czyste, jasne i jak najbardziej przestronne, dlatego poszłam w bardzo jasne kolory biel, szarości i ciemne akcenty w postaci lamp w kuchni - mówi aktorka.

Czy metamorfoza balkonu spełni oczekiwania Olgi? Nowe odcinki programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" we wtorki o 22:00 w telewizji Lifetime. Powtórkę odcinka z Olgą możecie zobaczyć w środę (7 lutego) o 17:30.

JT

Więcej o:
Komentarze (8)
Olga Kalicka pokazała mieszkanie. Jak mieszka aktorka? ["Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" odc. 2]
Zaloguj się
 • Gość: Krzyś

  Oceniono 5 razy 3

  Zimne, w kuchni chyba nawet nikt nie bywa...

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Strzał w dziesiątkę na balkonie byłby wtedy, gdyby tym elementem byłby zainstalowany tam AK47 albo M16.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Co oni wszyscy maja z pokazywaniem tych mieszkań. Jakiesz zawody miedzy sobą urządzili czy jak. I tak prawie wszystkie mieszkania są urządzone na jedno kopyto.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo gustowne wnętrza! :D

 • Gość: aedfw

  Oceniono 1 raz -1

  Tez mam takiego kwiatka jak na 3 zdjeciu

 • Gość: Ola

  Oceniono 1 raz -1

  Śliczne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX