Aktor "50 twarzy Greya" w filmie gra seksownego amanta. Na co dzień to kochający mąż i ojciec. TE zdjęcia to najlepszy dowód

Jamie Dornan niewiele ma wspólnego z granym przez siebie Christianem Greyem. Aktor bowiem w życiu prywatnym jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Jamie Dornan największą popularność zdobył rolą głównego bohatera w produkcji "50 twarzy Greya". W filmie gra seksownego kochanka, jednak na co dzień aktor jest ustatkowanym mężem i kochającym ojcem dwóch córek. W ostatnią niedzielę Jamie Dornan wybrał się na rodzinny spacer i zakupy w Los Angeles, gdzie został sfotografowany. Towarzyszyła mu żona, Amelia Warner oraz córka, Dulcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Cała trójka ubrana była bardzo swobodnie i chętnie uśmiechała się do fotoreporterów. Dumny tata, Jamie Dornan nieustannie nosił na rękach swoją córkę.

Lada moment premiera kolejnej, już 3. części perypetii Christiana Greya. 9 lutego do kin ma trafić "Nowe oblicze Greya". W którym wydaniu wolicie aktora? Jako głównego bohatera filmu czy jednak w tej roli prywatnej?

AG