Mało kto wie, że Michał Żurawski ma BRATA. Podobni? Dopiero, gdy zaczynają pozować

Michał Żurawski ma młodszego brata, który również jest aktorem. Na pierwszy rzut oka nie są podobni. Ale gdy pozują, ich miny i pozy są niemal identyczne.

Michał Żurawski, aktor znany głównie z 1. edycji "Azji Express" i serialu "Druga szansa", nie mówi wiele o swoim życiu prywatnym. W mediach nie słychać o jego związku z aktorką, Romą Gąsiorowską, ani o jego rodzinie. Dlatego dla niektórych sporym zaskoczeniem może być fakt, że ma młodszego brata. Piotr Żurawski również jest aktorem i pojawia się w wielu filmach i serialach. Bardzo prawdopodobne, że już go gdzieś widzieliście.

Bracia na pierwszy rzut oka nie są podobni. Dopiero gdy już wiadomo, że są rodziną, zaczyna się dostrzegać podobieństwo. Ich miny i pozy są niemal takie same, a na zdjęciach wychodzą prawie jednakowo. 32-letni Piotr jest młodszy od Michała o 6 lat. Starszy Żurawski śmieje się, że brat zawsze go naśladował.

No bo on mnie małpuje we wszystkim, nawet głos i manierę mówienia długo miał podobną. Potem pojawiły się konflikty na tym tle, więc się ''zmanierował'' po swojemu. Ale jeszcze do niedawna nasza mama myliła nas przez telefon! - mówił kiedyś ze śmiechem.

Piotra możecie zobaczyć w takich produkcjach, jak np. "Kamper" czy "Czas honoru", gdzie grał Romka. Wiedzieliście, że to brat Michała?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.