Ten polski miliarder uwielbia młodsze kobiety. Jego poprzednia ukochana wyglądała jak "skwarka". Teraz przeszła sporą przemianę

Polski miliarder, Józef Wojciechowski, lubi młodsze kobiety, które z naturalnością mają niewiele wspólnego. Jego ostatnia partnerka przypominała niegdyś spolszczoną wersję króliczka Playboya. Teraz? Zaskakuje urodą.

Józef Wojciechowski, polski miliarder, spotyka się aktualnie z Beatą Pruską. Ponad 70-letni właściciel J. W. Construction pojawił się u jej boku na gali 25-lecia Telewizji Polsat.

Deweloper najwyraźniej ma słabość do młodszych partnerek, które lubią eksperymentować z wyglądem i daleko im do naturalnego piękna. Jego wcześniejszą partnerką była młodsza o niemal 40 lat (!) Laura Michnowicz. Na początku ich znajomości wyglądała jak typowa "skwarka".

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Teraz jednak przeszła ogromną metamorfozę. Zrezygnowała z solarium, tandetnych ubrań i tlenionych włosów. Stawia na naturalny wygląd i robi coś, czego wcześniej chyba nawet sobie nie wyobrażała - często pokazuje się bez makijażu. Dziś jest kobietą z klasą i widać, że skorzystała z porad dobrej stylistki.

Myślicie, że Wojciechowski dokonał słusznego wyboru rezygnując z Michnowicz dla Pruskiej?

AW

Więcej o: