Channing Tatum świętuje urodziny żony. Zamieścił piękne zdjęcie, ale to jego podpis chwyta za serce. Rozpływamy się!

Channing Tatum i jego żona przebywają obecnie na rajskich wakacjach. W weekend świętowali urodziny aktorki. Z tej okazji gwiazdor zamieścił na Instagramie uroczy wpis, w którym wyraził swoją wielką miłość do partnerki.

Jenna Dewan-Tatum 3 grudnia obchodziła swoje 37. urodziny. Z tej okazji jej mąż, Channing Tatum postanowił podzielić się z internautami szczęściem, które dzieli z kobietą swojego życia. Aktor opublikował na Instagramie czarno-białe zdjęcie pięknej żony, które opatrzył urzekającym podpisem.

Kolejny rok, a ona jeszcze piękniejsza. Przez ten czas przeszła taką metamorfozę, o której możemy tylko czytać w bajkach. Jej siła i wdzięk są jeszcze mocniejsze. Dzięki tobie wszystko dookoła również dojrzewa. A ja jestem ci bardzo wdzięczny za wszelkie lekcje. Wszystkiego dobrego kochanie.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. W komentarzach pod wpisem dali wyraz swoim zachwytom. Komplementowali nie tylko piękne słowa aktora, jego wielką miłość do żony, ale i również jej urodę.

Ona jest piękna i wspaniała. Brak mi słów.
I to jest właśnie prawdziwa miłość.
Jakie to romantyczne i piękne. Jesteście najlepszą parą.
Piękne jest to, jak ją kochasz.

Również aktorka pokazała na Instagramie, jak świętowała swoje urodziny. Na zdjęciu widzimy plażę, a na niej wielki napis z życzeniami, prawdopodobnie przygotowany przez męża gwiazdy.

 

Piękna z nich para, nieprawdaż?

AG

Więcej o: