Wzruszający występ w niemieckiej telewizji. Muzyk zaśpiewał kolędę PO POLSKU. "Stanęły mi łzy w oczach"

Mark Forster swoim występem zaskoczył z pewnością wiele osób. Znany wokalista z Niemiec w jednym z show zaśpiewał polską kolędę "Lulajże Jezuniu".

Mark Forster wystąpił w show stacji VOX - "Sing meinen Song - Das Weihnachtskonzert". To program, w którym zaproszeni muzycy mieli wykonać swoją ulubioną świąteczną piosenkę. Podczas tego specjalnego odcinka Forster postanowił zaśpiewać kolędę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybrał polską kolędę "Lulajże Jezuniu".

 

Jego emocjonujący występ wzruszył wszystkie zgromadzone w programie gwiazdy. Zwyciężczyni Eurowizji Lena Meyer-Landrut, znana z zespołu Silbermond Stefanie Kloß czy też raper Moses Pelham wyznali, że niestety nie zrozumieli ani jednego słowa w obcym dla siebie języku, ale mimo to, byli zachwyceni.

Zaskakujące było to, że Forster bez problemu zaśpiewał czystą polszczyzną, co, jak się okazuje, jest zasługą jego mamy. Nie stanowiło to dla muzyka żadnego problemu, ponieważ, ma on polskie korzenie. Forster urodził się jako Mark Ćwiertnia. Przyszedł na świat w Winnweiler w Nadrenii-Palatynacie, ale jego mama pochodzi z Warszawy i często rozmawia z nim po polsku.

Internauci nie kryją swojego zadowolenia i gratulują występu.

Coś pięknego! Jesteś nasz Marek Ćwiertnia! Piękne wykonanie, gratulacje.
Brawo Mark! Aż milo posłuchać, czysto i pięknie.
Moja ulubiona kolęda. Wspaniale ją zaśpiewałeś Marku! Stanęły mi łzy w oczach.

My jesteśmy zachwyceni. Wam też się podoba?

MT, MM