Natalia Nykiel na scenie stawia na mocny makijaż i szalone fryzury. Na co dzień wygląda zupełnie inaczej!

Natalia Nykiel na scenie prezentuje bardzo specyficzny wizerunek. Na Instagramie zamieszcza jednak sporo prywatnych zdjęć, które pokazują jak wygląda bez mocnego makijażu i udziwnionych strojów.

Natalia Nykiel stosunkowo niedawno, bo 4 lata temu, rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. W tym krótkim czasie zdążyła nas przyzwyczaić do ekstrawaganckiego wizerunku scenicznego. Prywatnie jest inaczej.

Wokalistka na koncertach robi niezłe show. Oprócz swojego głosu pokazuje fanom też specyficzne, barwne kreacje. Nie brakuje też brokatu czy cekinów. Często decyduje się też na doczepiane włosy, które dodatkowo fantazyjnie upina bądź maluje na odblaskowe kolory. Również jej makijaż jest intensywny i zdecydowanie sprawdza się tylko podczas występów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Sceniczna oprawa zmienia ją nie do poznania, jak wygląda bez niej? Świeżo i dziewczęco. Piosenkarka jest bardzo młoda, więc dobrze, że na co dzień nie nakłada na swoją twarz zbędnych kosmetyków. Prywatnie wybiera też luźne dżinsy i topy. W jednym z wywiadów przyznała, że nie czuje się gwiazdą i stara się rozgraniczać życie osobiste i zawodowe.

W życiu codziennym nie chcę nią być. Scena jest miejscem, w którym mogę odczuwać popularność - powiedziała.

Natalia Nykiel zyskała sławę w 2013 roku, po drugiej edycji programu "The Voice of Poland", gdzie dotarła do finału. Rok później wydała swoją debiutancką płytę. Współpracowała z wielkimi wokalistami, m. in.: Katarzyną Nosowską czy Pauliną Przybysz

MT

Więcej o: