Tak Tina Turner wyglądała kiedyś. A dziś? Pojawiła się na imprezie i trudno uwierzyć, że ma 78 lat

Tina Turner obecnie jest na emeryturze i rzadko odwiedza medialne eventy. Tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się na imprezie w Londynie, związanej z promocją spektaklu o niej samej. Wygląda obłędnie!

Tina Turner to jedna z najbardziej żywiołowych i energicznych wokalistek. Podejścia do życia może jej zazdrościć niejedna młodsza osoba. Zbliżająca się do 80-tki piosenkarka zniknęła na jakiś czas z mediów i poświęciła się wypoczynkowi na zasłużonej emeryturze. Jednak z okazji promocji musicalu o niej samej zrobiła wyjątek i pojawiła się w Londynie. Wygląda, jak to ona, odlotowo!

Gwiazda chętnie pozowała fotoreporterom. Patrząc na nią aż ciężko uwierzyć, że w listopadzie skończy 78 lat, choć - jak twierdzą niektóre źródła - jest to w dużej mierze zasługa dobrego chirurga plastycznego i zabiegów estetycznych. Ale jedno trzeba jej przyznać - na emeryturze nie straciła swojego wdzięku i krzepy.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA >>>

Musical opowiadający o jej życiu ("Tina The Musical") zobaczymy w 2018 roku. Będzie prezentowany na deskach West Endu. W główną postać wcieli się 30-letnia amerykańska aktorka Adrienne Warren.

Nam brakuje jej widoku na scenie, a Wam?

AW

Więcej o:
Komentarze (76)
Tina Turner dziś. Jak wygląda? Trudno uwierzyć, że ma 78 lat
Zaloguj się
 • Gość: baba

  Oceniono 50 razy 32

  Wygląda na tyle ile ma

 • Gość: Anna

  Oceniono 28 razy 28

  Czy wygląd sie liczy , każdy sie starzeje . Śpiewa super 👍🏻🌸

 • Gość: Pol

  Oceniono 27 razy 27

  Jedna z niewielu artystek z klasa

 • gwiezdnewojny19

  Oceniono 41 razy 23

  Jakaś taka zbyt napompowana i peruka zbyt sztuczna , ale na 78 lat to faktycznie nieźle .

 • lech2011

  Oceniono 18 razy 16

  Najgorzej to wyglądała w młodych czasach, gdy występowała z Ike Turnerem.
  Teraz - klasa !

 • hanklo

  Oceniono 21 razy 15

  Ja sam nie wyglądam na tyle ile mam. Wszyscy mi dają góra..68 lat. A ja mam 48.No cóż. Praca,,zdrowe odżywianie,żadnych alkoholi i papierosów. Zycie erotyczne oszczędne. treningi, bieganie,pływanie, nauka języków itd.Na wygląd trzeba się napracować.

 • Gość: niech żyje bal

  Oceniono 24 razy 14

  Wielki szacunek dla Tiny. Zeszła ze sceny mając statut supergwiazdy. Po prostu w pewnym wieku nie powinno się już gibać na scenie. Do Rodowicz ta prawda nie dociera.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 14 razy 10

  Po pierwsze to pogratulowac bo wiek niczego sobie, a tak w ogolnosci to wszyscy sie starzeja i ciagnie ich do smierci, nawet dzisiejsze noworodki - to wszystko tylko kwestia czasu...

 • antymemo

  Oceniono 14 razy 6

  Wyraz "obłęd" ma negatywne konotacje, jest nazwą choroby psychicznej.
  "Wygląda obłędnie!" ... obawiam się, że autor tego stwierdzenia nie wie co to znaczy i ma (o)błędne skojarzenia. A Tina jest piękna i ponadczasowa, zawsze taka była !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX