Odchudzona Katarzyna Niezgoda na okładce swojej książki. Tak szczupła nie była nigdy. Graficy chyba przesadzili

Katarzyna Niezgoda wydała książkę, w której zachęca kobiety do zmiany w życiu. Na okładce wygląda, jak modelka z wybiegu. Mamy wrażenie, że to praca grafików.

Katarzyna Niezgoda po rozstaniu z Tomaszem Kammelem wzięła się za siebie i przeszła sporą metamorfozę. Schudła, wypiękniała, zmieniła kolor włosów i garderobę. Właśnie napisała książkę "Pięścią w szklany sufit", która zachęca kobiety do zmiany w życiu. Na okładce wygląda, jak milion dolarów i... nie do końca przypomina siebie.

 

Pomimo fantastycznych zmian, jakie zaszły w jej wyglądzie, Niezgoda nie ma figury modelki. Graficy chyba sporo napracowali się nad jej nowym wizerunkiem. Patrząc na jej zdjęcia, które dodaje na Instagramie, mamy wrażenie, że jej figura w książce została sporo przerobiona.

Dużo pisano, że powodem rozstania z Kammelem były odmienne plany życiowe. Dziennikarz miał ponoć nie być gotowy na małżeństwo i dzieci, czego znów oczekiwała Niezgoda. Dużo pisano, że powodem rozstania z Kammelem były odmienne plany życiowe. Dziennikarz miał ponoć nie być gotowy na małżeństwo i dzieci, czego znów oczekiwała Niezgoda.  Screen z Instagram.com/kasia.niezgoda/Kapif

Wolimy Niezgodę zdecydowanie w "naturalnej" wersji. :)

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.