"Kuchenne rewolucje". Gessler znów zabiera głos i bezczelnej właścicielce wbija kolejną szpilę

Nie milkną echa ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler znów zabrała głos. Tym razem poradziła bezczelnej właścicielce wizytę u psychologa.

Choć od emisji głośnego odcinka "Kuchennych rewolucji" w Katowicach minęło już kilka dni, nie widać końca komentarzy do zachowania właścicielki restauracji La Papillon Noir. Magda Gessler postanowiła znów odnieść się do zdarzenia z programu.

Gessler pojawiła się w TVN24, gdzie skomentowała zachowanie Justyny Wysk, która podważyła jej autorytet. Restauratorka uważa, że właścicielka podeszła zupełnie niepoważnie do całej sytuacji. Dodatkowo wbiła jej kolejną szpilę i poradziła... wizytę u psychologa.

Restauracja La Papillon Noir po zakończeniu nagrań została zamknięta. Część osób zastanawia się, co się stało z pracownikami. Gessler odpowiedziała na to pytanie.

Mają już pracę w pięknym miejscu - napisała, uspokajając fanów "Kuchennych rewolucji".

komentarz Magdy Gesslerkomentarz Magdy Gessler Facebook/MagdaGessler

Niedawno zapytaliśmy Gessler, co sądzi o zachowaniu właścicieli, którzy ją zapraszają, ale w pewnym momencie stają się agresywni.

Ja jestem lekarzem. Leczę każdy wypadek. Są trudne i są łatwe. Trzeba mieć do tego dystans, uśmiech i lubić ludzi. Taki to jest zawód - powiedziała w wywiadzie dla Plotka.

Oglądaliście ten odcinek "Kuchennych rewolucji"? Po której stronie konfliktu jesteście? 

MT

Więcej o:
Komentarze (128)
"Kuchenne rewolucje". Spór nadal trwa. Gessler radzi właścicielce wizytę u psychologa
Zaloguj się
 • Gość: sala

  Oceniono 146 razy 138

  Prawda jest taka że ta Pani chciała zabłysnąć przed koleżankami . Zaprosiła Pania Gessler tylko po to by pokazać że sobie z nią pojedzie. Dlatego była taką su..... wobec niej . Ale życie pokazało co innego , miało być śmiesznie a wyszło żenująco i wstyd na całe Katowice. Brawa też dla koleżanek ten sam typ człowieka doborowe towarzystwo

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 133 razy 115

  Coś tej pani justynie w życiu nie wyszło to było widać, słychać, jakaś pokręcona baba masakra.

 • Gość: szaska

  Oceniono 104 razy 102

  Skoro jest taki syf w tych restauracjach co w takim razie robi SANEPID?

 • Jacek Arendt

  Oceniono 92 razy 88

  Jak właścicielka tak i jej koleżanki to zwykłe pustaki z sieczką w głowie. Po pierwszych 2 min widać było co to za pusta baba, naszpikowana botoksem... tragedia...

 • Gość: Simon

  Oceniono 76 razy 74

  Tu nie chodzi o psychologa. Zachowanie takich osób jak pani Justyna (jestem od tego żeby leżeć i pachnieć a od roboty są inni) - to zwykle efekt wypaczonych wzorców wyniesionych z domu rodzinnego i obserwowany za młodu brak szacunku w stos. do ludzi. Do tego towarzystwo pustaków i bufonów. Pracowałem w jednej firmie z taką panią (koszmar). Możliwe, że tak było i w tym przypadku.

 • lm648

  Oceniono 88 razy 74

  Madzia nie przejmuj się :) .... ta p. Justyna ma osobowość 5 letniej dziewczynki i wymaga pilnej pomocy lekarza tego od nóg gdyż na tego od głowy jest już stanowczo za późno :) )))

 • Gość: nika

  Oceniono 69 razy 63

  CHCIAŁA JUSTYNA ZABŁYSNĄĆ JAKO GWIAZDA....GWIAZDA ZE SPALONEGO TEATRU....HIHIHI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX