"Kuchenne rewolucje". Gessler znów zabiera głos i bezczelnej właścicielce wbija kolejną szpilę

Nie milkną echa ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler znów zabrała głos. Tym razem poradziła bezczelnej właścicielce wizytę u psychologa.

Choć od emisji głośnego odcinka "Kuchennych rewolucji" w Katowicach minęło już kilka dni, nie widać końca komentarzy do zachowania właścicielki restauracji La Papillon Noir. Magda Gessler postanowiła znów odnieść się do zdarzenia z programu.

Gessler pojawiła się w TVN24, gdzie skomentowała zachowanie Justyny Wysk, która podważyła jej autorytet. Restauratorka uważa, że właścicielka podeszła zupełnie niepoważnie do całej sytuacji. Dodatkowo wbiła jej kolejną szpilę i poradziła... wizytę u psychologa.

Restauracja La Papillon Noir po zakończeniu nagrań została zamknięta. Część osób zastanawia się, co się stało z pracownikami. Gessler odpowiedziała na to pytanie.

Mają już pracę w pięknym miejscu - napisała, uspokajając fanów "Kuchennych rewolucji".

komentarz Magdy Gesslerkomentarz Magdy Gessler Facebook/MagdaGessler

Niedawno zapytaliśmy Gessler, co sądzi o zachowaniu właścicieli, którzy ją zapraszają, ale w pewnym momencie stają się agresywni.

Ja jestem lekarzem. Leczę każdy wypadek. Są trudne i są łatwe. Trzeba mieć do tego dystans, uśmiech i lubić ludzi. Taki to jest zawód - powiedziała w wywiadzie dla Plotka.

Oglądaliście ten odcinek "Kuchennych rewolucji"? Po której stronie konfliktu jesteście? 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.