Oto dom Katarzyny Niezgody. Na zewnątrz duży basen, a w środku? Jeszcze więcej luksusu

Katarzyna Niezgoda ostatnio gościła "DD TVN" w swojej podwarszawskiej willi. Musimy przyznać, że dom robi wrażenie.

Katarzyna Niezgoda niedawno wróciła na salony. I to w jakim stylu! W ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę - schudła, zmieniła garderobę, fryzurę i wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

O swojej przemianie opowiedziała niedawno w "Dzień Dobry TVN". Spotkanie było też idealną okazją do pokazania swojego domu. A musimy przyznać, że jest co pokazywać. Była partnerka Tomasza Kammela mieszka w podwarszawskiej wsi. 

To jest dom wiejski, który dostaliśmy od rodziców po ślubie. Miałam dwadzieścia parę lat i to był szczyt moich marzeń, ponieważ wychowałam się w centrum Warszawy. Marzyłam o tym, żeby mieć swój zaciszny zakątek - powiedziała. 

Możemy zauważyć, że wnętrza w willi Niezgody mają w sobie wiele nowoczesności. 

Bardzo lubię ciepłą nowoczesność. Kiedyś uwielbiałam tylko klasykę. Ten dom miał parę odsłon i był klasyczny. Było bardzo dużo starych mebli, pamiątek. Po tym, jak się wyprowadziłam do innego domu, to postanowiłyśmy z moją przyjaciółką architektką, że trzeba zrobić trochę nowocześniej i się udało - wyznała.

Na ścianach wisi dużo obrazów, głównie autorstwa Joanny Sarapaty. 

Uwielbiam ją i cenię, także prywatnie. Joanna miała różne cykle swoich obrazów. (...) Trochę ich mam. Mam taką słabość - kiedyś przychodzi do mnie moja przyjaciółka i mówi: "Kasia, to jest niemożliwe, u ciebie same kobiety wiszą na ścianach."

Dom w środku robi wrażenie, ale na zewnątrz też jest piękny. Niezgoda jest właścicielką dużego ogrodu, w którym może odpocząć nad basenem, choć nie zawsze znajduje na to czas.

Nie mam czasu z niego korzystać. Czasami jest zielony i żaby w nim pływają, bo nie ma czasu. Ale tak, to jest bardzo przyjemne. To był spontaniczny projekt. Kiedyś zobaczyłam basen u moich przyjaciół i powiedziałam: "Rany boskie, to takie fajne i trzeba zrobić!". I wybudowałam. Trzy tygodnie i się udało - powiedziała.

Jak się okazuje, nie tylko gospodyni jest popularna. Sam dom także. 

Jest mi bardzo miło, bo u mnie się dużo dzieje. Są kręcone różne reklamy, seriale, filmy. To absolutnie "dom otwarty". Mój dom, jeden czy drugi, zobaczyć można w kilku różnych filmach - dodała. 

Więcej w materiale wideo. Jak Wam się podoba? Luksusowo, prawda? 

JT