Syn Górniak nabija się ze Steczkowskiej? Udostępnił jej zdjęcie z dość DWUZNACZNYM opisem

O konflikcie Edyty Górnik i Justyny Steczkowskiej mówi się już od dłuższego czasu. Czyżby i syn Górniak też chciał się dołączyć do sporu?

Konflikt Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej nie cichnie. Ich wspólny udział w programie "The Voice of Poland" i ich potyczki słowne tylko podgrzewały napiętą już między piosenkarkami atmosferę.

Teraz oliwy do ognia dodał syn Górniak, Allan Krupa. Udostępnił na swoim Instastories zdjęcie plakatu, na którym pozuje Steczkowska. Chłopak dodał do zdjęcia komentarz, który na swój jest zabawny, ale Steczkowskiej taki żart raczej się nie spodoba.

Kiedy rozpadasz się siódmy raz w ciągu miesiąca i nie wiesz, jak to naprawić - napisał Allan.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska Instagram/itisdeadhead

Wygląd Steczkowskiej jest dość często wyśmiewany przez internautów. Zarzucano jej, że operacje plastyczne i zabiegi, którym się poddała, sprawiły, że nie przypomina już siebie. Sugerowano, że przesadne "majstrowanie" przy twarzy działa na jej niekorzyść. 

W pierwszej chwili myślałam, że to Michael Jackson. Z daleka wyglądają tak samo - czytamy w komentarzach na różnych portalach.
Po co ona to sobie robi? Niedługo się rozsypie - dodaje następna.
Tylko czekać, aż jej coś odpadnie... jak nos Jacksonowi - komentuje kolejna.

Czyżby i Allan Krupa dołączył się do hejterów? Być może uważał to tylko za niewinny żart odnoszący się do "przecięcia" na środku zdjęcia, ale na pewno znajdą się tacy, którzy doszukają się tutaj uszczypliwości.

Ciekawe czy po tej sytuacji nadal będzie się przyjaźnił z Leonem Myszkowskim, synem Steczkowskiej? Chłopaki prawdopodobnie poznali się na planie jednego z programów telewizyjnych i choć ich matki nie darzą się sympatią, to Krupa i Myszkowski szybko złapali wspólny kontakt.

Przypomnijmy, że raz już Myszkowski odniósł się do sporu wokalistek, jednak szybko skasował swoje przemyślenia, które opublikował w Internecie.

MT

Więcej o:
Komentarze (78)
Justyna Steczkowska wyśmiana przez Allana Krupę? Udostępnił jej zdjęcie z dość dwuznacznym opisem
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 57 razy 51

  Jego mama również bardzo się zmieniła...Wielkie usta, jakieś dziwne poliki od nadmiaru botoksu,że aż ledwie widać i tak już małe oczka.

 • Gość: gość

  Oceniono 60 razy 50

  cyganiątko schudnij , zmądrzej a potem krytykuj.

 • Gość: alien

  Oceniono 49 razy 41

  Jakby mamuśka Alanka była naturalna.

 • Gość: sara

  Oceniono 52 razy 40

  Tlusty kurdupel krytykuje taka gwiazde.Juz widac ze ma we lbie sieczke,wkrotce wywinie numer jak tatus.Wredny chlopak ,myslalam ze Edyta lepiej wychowa syna ale to poprostu maly gnojek

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 31

  obleśny tłusty wieprzek

 • Gość: kunwyscigowy

  Oceniono 35 razy 27

  co tam u tatusia słychać grubasku?

 • Gość: moi

  Oceniono 25 razy 21

  Obie panie nabotoksowane , ale to nie zmienia faktu ,że syn jednej z nich może sobie pozwalać na pisanie bzdur.... niech teraz podziękuje mamuni za swoją fotkę z kupą (internet pamięta) , gó...ak do lekcji ....

 • biheppy

  Oceniono 21 razy 17

  Nie najlepiej swiadczy to o wychowaniu tego młodego człowieka. Właściwie to brak wychowania zupełny. Dorosła kobieta to nie partner dla nastolatka. Nawet Los Angeles nie pomoże, gdy brak normalnej kultury i kindersztuby.

 • kler-killer

  Oceniono 25 razy 17

  Fakt że Justyna przesadziła z "upiększaniem". Jednak figurę, a zwłaszcza nogi ma perfekcyjne, cygański pomiot moze tylko pomarzyć ,o takich kształtach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX