Córka Polańskiego ma już 24 lata. Wyrosła na przepiękną kobietę [DUŻO ZDJĘĆ]

Morgane Polański to córka Romana Polańskiego i francuskiej aktorki Emmanuelle Seigner. Czym się zajmuje i jak wygląda dzisiaj? Musimy przyznać, że wyrosła na piękną kobietę.

Morgane Polański urodziła się w 1993 r. Jest córką Romana Polańskiego i francuskiej aktorki Emmanuelle Seigner. 24-latka postanowiła pójść w ślady popularnych rodziców. Systematycznie próbuje swoich sił w różnych dziedzinach. Ostatnio mogliśmy oglądać ją m.in. w serialu "Wikingowie". Nakręciła też krótkometrażowy film, który się spotkał z wielkim entuzjazmem profesjonalistów. 

Morgane wyrosła na piękną kobietę, której oryginalną urodę możemy podziwiać na Instagramie. Córka polskiego reżysera uwielbia modę i wypracowała sobie własny styl. Doceniają to prestiżowe magazyny, które angażują ją do profesjonalnych sesji zdjęciowych.  

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Na jej profilu możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z ojcem. Widać, że łączy ich bardzo bliska i przyjacielska więź. Morgane niedawno zabrała głos w sprawie zamieszania z Samanthą Geimer, którą Polański miał wykorzystać w przeszłości. 

Tylko ci, którzy cię nie znają i nie wiedzą, jaki jesteś, mówią te wszystkie złe rzeczy. My, szczęściarze, którzy mogą cię mieć w swoim życiu, jesteśmy tu, wspieramy zawsze i wszędzie. Nie mówię tego tylko dlatego, że jesteś moim tatą. Jesteś najbardziej niesamowitym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Jesteś inspiracją, wzorem i przykładem dla nas wszystkich. Chciałabym w przyszłości być choć w połowie tak dobrym człowiekiem jak ty - pisała. 

Jak wam się podoba Morgane? Wróżycie jej karierę w show-biznesie?

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.