Syn Marcina Millera wziął ślub! Gwiazdor disco polo przygotował dla niego wyjątkową niespodziankę [ZDJĘCIA + WIDEO]

Syn Marcina Millera, Alan, jest już po ślubie. Z tej okazji lider zespołu "Boys" zafundował mu niezłą niespodziankę.

Marcin Miller piątkowy wieczór spędził na weselu swojego starszego syna, 27-letniego Alana. Lider jednego z najbardziej popularnych zespołów disco polo zaskoczył wszystkich, uświetniając wesele swoim występem. Wykonał największe hity grupy "Boys" jak "Jesteś szalona", "Bawmy się", "Łobuz" i "Dlaczego", czym wzbudził ogromną radość wszystkich gości i przy okazji jeszcze bardziej rozkręcił imprezę. Najbardziej wzruszający moment nastąpił, kiedy Marcin Miller zaśpiewał swój największy hit "Wolność" razem z dwoma synami, w tym z panem młodym.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WESELA<<<

Alan Miller powiedział sakramentalne "tak" partnerce Magdalenie, z którą spotykał się od 5 lat. Para poznała się jeszcze w czasach szkoły średniej w Ełku. Ich miłość przetrwała, mimo iż oboje studiowali w innych miastach - ona w Poznaniu, on w Białymstoku. Wesele odbyło się właśnie w tym mieście, w restauracji "Lipcowy Ogród".

Lider zespołu "Boys" pochwalił się na Instagramie nagraniem z uroczystości. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak szaleje na parkiecie. 

Takie wesele tylko u Millerów - podpisał filmik Marcin Miller.

Co ciekawe, na tym wideo słyszymy piosenkę Zenka Martyniuka "Przez twe oczy zielone". Na weselu bawiły się również inne gwiazdy muzyki disco polo, m. in.: Robert Klatt oraz Marcin Załęski.

Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.