Internauci rozczarowani wygraną Dereszowskiej w "TTBZ". "Kiepska parodia Taylor Swift. Totalna masakra świetnej piosenki"

Anna Dereszowska niesłusznie wygrała ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Fani programu są bardzo rozczarowani werdyktem jurorów, którzy ich zdaniem dyskryminują innych uczestników.

Podczas ostatniego odcinka show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Anna Dereszowska wcieliła się w Taylor Swift i zaśpiewała jeden z jej przebojów, "Blank Space". Aktorka została bardzo dobrze oceniona przez jurorów oraz innych uczestników i wygrała ten epizod programu. Nagrodę przeznaczyła na pomoc stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

Internauci nie byli zachwyceni jej wykonaniem i zarzucają programowi niesprawiedliwe traktowanie innych uczestników, głównie Marcela Sabata jako Macieja Maleńczuka i Kacpra Kuszewskiego w roli Missy Elliott (zobacz: Przemiana znanego aktora w "TTBZ" w Missy Elliott jest mistrzowska. Bije na głowę jego ostatni występ). Aktor, znany z roli Marka Mostowiaka w "M jak miłość", jest zdecydowanym faworytem fanów programu.

Zdaniem internautów, Dereszowska nie wcieliła się w rolę Taylor Swift na tyle dobrze, żeby zostać zwyciężczynią odcinka. Zarzucają jej, że nie przypominała w ogóle piosenkarki, a jedynie wyglądała, jak starsza wersja samej siebie. Jej śpiew również odbiegał od oryginału - co prawda utwór wykonała czysto, ale jej głos ani trochę nie brzmiał, jak prawdziwa Taylor. 

Nie podobało się ani trochę! Nie zasłużyła na wygraną, przemęczona ta piosenka, zupełnie bez energii. Byli o wiele lepsi jak np. pan Kuszewski czy pani Moś. Pani Ania nie poradziła sobie z tym wyzwaniem i jury chyba oglądało w tym czasie coś zupełnie innego. Totalna masakra świetnej piosenki, której w tym wydaniu nie da się słuchać bez zgrzytania zębami.
Tu nie było Taylor Swift ani w 1%. To była piosenka Taylor w w wykonaniu Anny Dereszowskiej.
Chyba dali jej wygrać, żeby mogła przekazać te pieniądze na wioski SOS. Sorry, ale innych powodów nie widzę. Jej występ był najgorszy. A sama Dereszowska była podobna zupełnie do nikogo! Tragedia.
To była kiepska parodia oryginału - nie mam pojęcia, jakim cudem wygrała.

Wielu internautów w swoich opiniach podkreślało, że na wygraną najbardziej zasłużyli Kuszewski albo Sabat.

Nie dość, że nie zaśpiewała super, to nie jest nawet podobna do Taylor. Wygląda, jak starsza wersja siebie samej... Według mnie powinien wygrać ten, co udawał Missy Elliott [Kacper Kuszewski] lub Maleńczuka [Marcel Sabat].
Powinien Kacper wygrać, najtrudniejszą metamorfozę miał i sobie najlepiej ze wszystkich poradził...
Marcel Sabat w każdym odcinku świetnie się spisuje, a w ogóle nie jest doceniany... Oglądam już tylko dla Kacpra Kuszewskiego.

Byli też tacy, którzy bronili programu, twierdząc, że nie chodzi w nim o wygraną, tylko o dobrą zabawę i pomoc potrzebującym.

Ludzie, ile w was jadu, zawiści i zazdrości. Fajny program i wszyscy uczestnicy bardzo się starają i każdy zasługuje na wygraną a co najważniejsze pomagają potrzebującym.

Występ Dereszowskiej możecie obejrzeć tu:

A Wy co sądzicie? Zasłużyła na wygraną?

embed

OG

Więcej o:
Komentarze (15)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska jako Taylor Swift. Internauci rozczarowani jej wygraną
Zaloguj się
 • Gość: Dominika

  Oceniono 9 razy 7

  Wygrać powinien Kacper Kuszewski ponieważ nie dość że świetnie wcielił się w kobietę to i zaśpiewał prawie że identycznie jak Missie Elliot. Miał trudna postać do naśladowania Ale świetnie sobie poradził w jego wystepie było coś Wow. Natomiast co do Dereszowskiej lubię ją jako aktorke ale jej wystep to totalna klapa. WGL nic nie zrobili jej z twarzą... w porównaniu do Kacpra to musiał przez wszystkie wystepy męczyć sie w masce . Jej głos to totalna ona-Ania nic sie nie postarala. Jestem na nie

 • Gość: gosc. fan.

  Oceniono 10 razy 6

  Ale w tym programie po tylu edycjach powinniście zauważyć że nie zawsze wygrywa pierwsze miejsce ten najlepszy zeby każdy uczestnik chociaż raz wygrał odcinek i mógł przekazać kwotę na swój szczytny cel.

 • Gość: kasia

  Oceniono 7 razy 5

  Niesprawiedliwość aż bije po oczach,Takim fatalnym ocenianiem robią krzywdę Dereszowskiej,bo akurat w tym odcinku Ania nie była najlepsza,a wręcz najsłabsza.Kuszewski i Mos super.Wymiatają.

 • Gość: Vg

  Oceniono 7 razy 3

  Ona w kazdym odcinku jest slaba.ciagle jest soba
  A kiedy pokazuja ja prywatnie jest strasznie sztuczna.kto jej wmowil ze sie nadaje do tego programu

 • Gość: qwe123

  Oceniono 5 razy 3

  Moim zdaniem powinni zrobić tak jak jest w orginalnej edycji w hiszpani,tam 4 albo 5 edycji wprowadzili oprócz głosowania jury głosowanie widzów w studiu za pomocą pilota .np. uczestnik zdobył najwiecej punktów od jury czyli 48 ( w Hiszpani punktacja wynosi od 4 do 12)
  Jest to zamieniane na 12, a potem dodaje się punkty od ludzi. I może się zdarzyć że najlepszy u jury dostał od widzów 4 punkty czyli był najgorszy. A potem po sumowaniu zajmie ostatecznie inne miejsce.

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 10 razy 2

  Dereszowska, która u mnie w domu ma przydomek "wielka warga" jest totalnym beztalenciem aktorskim. Ale może ma inne talenty, których na wizji nie widać, a które decydują o tym, że dostaje role filmowe (nie znam ani jednej jej dobrej) i inne propozycje "artystyczne" ...

 • Gość: słabe to było

  Oceniono 3 razy 1

  Kuszewski i Sabat to rewelacje tej edycji. Dereszowkiej wszyscy się bardzo podlizują widać to bardzo rażąco.Rozumiem ze może być lubiana,może i ładnie śpiewa ale wcielać się w postać zupełnie nie potrafi jak dotąd.

 • Gość: P.

  Oceniono 5 razy 1

  Ale brzydka ona jest ta cała Dereszowska porażka ani nie wyglada ani spiewa

 • Gość: A.

  Oceniono 2 razy 0

  Nie lubie laski. Aktorka jest taka sobie. Ale ma calkiem fajny glos. Moim zdaniem dała rade. A brak charakteryzacji to nie jej wina!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX