Internauci rozczarowani wygraną Dereszowskiej w "TTBZ". "Kiepska parodia Taylor Swift. Totalna masakra świetnej piosenki"

Anna Dereszowska niesłusznie wygrała ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Fani programu są bardzo rozczarowani werdyktem jurorów, którzy ich zdaniem dyskryminują innych uczestników.

Podczas ostatniego odcinka show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Anna Dereszowska wcieliła się w Taylor Swift i zaśpiewała jeden z jej przebojów, "Blank Space". Aktorka została bardzo dobrze oceniona przez jurorów oraz innych uczestników i wygrała ten epizod programu. Nagrodę przeznaczyła na pomoc stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

 

Internauci nie byli zachwyceni jej wykonaniem i zarzucają programowi niesprawiedliwe traktowanie innych uczestników, głównie Marcela Sabata jako Macieja Maleńczuka i Kacpra Kuszewskiego w roli Missy Elliott (zobacz: Przemiana znanego aktora w "TTBZ" w Missy Elliott jest mistrzowska. Bije na głowę jego ostatni występ). Aktor, znany z roli Marka Mostowiaka w "M jak miłość", jest zdecydowanym faworytem fanów programu.

Zdaniem internautów, Dereszowska nie wcieliła się w rolę Taylor Swift na tyle dobrze, żeby zostać zwyciężczynią odcinka. Zarzucają jej, że nie przypominała w ogóle piosenkarki, a jedynie wyglądała, jak starsza wersja samej siebie. Jej śpiew również odbiegał od oryginału - co prawda utwór wykonała czysto, ale jej głos ani trochę nie brzmiał, jak prawdziwa Taylor. 

 
Nie podobało się ani trochę! Nie zasłużyła na wygraną, przemęczona ta piosenka, zupełnie bez energii. Byli o wiele lepsi jak np. pan Kuszewski czy pani Moś. Pani Ania nie poradziła sobie z tym wyzwaniem i jury chyba oglądało w tym czasie coś zupełnie innego. Totalna masakra świetnej piosenki, której w tym wydaniu nie da się słuchać bez zgrzytania zębami.
Tu nie było Taylor Swift ani w 1%. To była piosenka Taylor w w wykonaniu Anny Dereszowskiej.
Chyba dali jej wygrać, żeby mogła przekazać te pieniądze na wioski SOS. Sorry, ale innych powodów nie widzę. Jej występ był najgorszy. A sama Dereszowska była podobna zupełnie do nikogo! Tragedia.
To była kiepska parodia oryginału - nie mam pojęcia, jakim cudem wygrała.

Wielu internautów w swoich opiniach podkreślało, że na wygraną najbardziej zasłużyli Kuszewski albo Sabat.

Nie dość, że nie zaśpiewała super, to nie jest nawet podobna do Taylor. Wygląda, jak starsza wersja siebie samej... Według mnie powinien wygrać ten, co udawał Missy Elliott [Kacper Kuszewski] lub Maleńczuka [Marcel Sabat].
Powinien Kacper wygrać, najtrudniejszą metamorfozę miał i sobie najlepiej ze wszystkich poradził...
Marcel Sabat w każdym odcinku świetnie się spisuje, a w ogóle nie jest doceniany... Oglądam już tylko dla Kacpra Kuszewskiego.

Byli też tacy, którzy bronili programu, twierdząc, że nie chodzi w nim o wygraną, tylko o dobrą zabawę i pomoc potrzebującym.

Ludzie, ile w was jadu, zawiści i zazdrości. Fajny program i wszyscy uczestnicy bardzo się starają i każdy zasługuje na wygraną a co najważniejsze pomagają potrzebującym.

Występ Dereszowskiej możecie obejrzeć tu:

A Wy co sądzicie? Zasłużyła na wygraną?

embed

OG

Więcej o:
Copyright © Agora SA