Występ "małej Taylor Swift" porwał miliony. Xia ma 7 lat, a na scenie czuje się lepiej niż jej idolka

Xiamar Sophia Vigor to 7-letnia dziewczynka, która za sprawą swojego występu telewizyjnego stała się rozpoznawalna na całym świecie. A wszystko to dzięki miłości do Taylor Swift.

Taylor Swift jest idolką kobiet i mężczyzn w różnym wieku, także tych najmłodszych. Jedną - i prawdopodobnie największą - z nich jest 7-letnia Xia Vigor, która właśnie podbiła serca internautów swoim występem w filipińskiej wersji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie jako mini-wersja swojej idolki zaśpiewała piosenkę "You Belong With Me".

 

To nie pierwsze zetknięcie dziewczynki z show-biznesem. Wręcz przeciwnie - na Filipinach mała Xia jest już gwiazdą! Jej rodzice, którzy przeprowadzili się z nią ze Stanów Zjednoczonych krótko po jej narodzinach, dbają o to, by 7-latka miała świetlaną przyszłość. Dwa lata temu dziewczynka wygrała talent show "Mini Me", gdzie wcieliła się w Selenę Gomez. Właśnie wtedy dała się poznać szerszej publiczności. Teraz Xia gra główną rolę w serialu dla dzieci, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy osób.

 

Kto wie, może pewnego dnia Xia prześcignie nawet swoją idolkę? W końcu jak na 7-latkę osiągnęła już naprawdę sporo.

Zobacz wideo

MK