"The Voice of Poland". Szpak nazwał pozostałych jurorów małpkami. "Poczekam, aż ten cyrk na kółkach się skończy"

Za nami kolejne 2 odcinki "The Voice of Poland". Czy udało się odkryć prawdziwe perełki na miarę Damiana Ukeje bądź też Mateusza Ziółko?

Tym razem ekipa "The Voice of Poland" z przesłuchaniami w ciemno zawitała na Dolnym Śląsku. I już na samym początku jury zafundowało nam dość zaskakującą rozmowę.

Ile masz lat? - zapytała otwarcie Michała Szpaka Maria Sadowska.
Kobiet się o wiek nie pyta - odpowiedział z uśmiechem.

Pierwsze minuty dzisiejszego programu pokazały, że kolejnym kandydatom na najlepszy głos w Polsce nie będzie łatwo. Jury było wyjątkowe wybredne. W końcu na scenie pojawiła się charyzmatyczna i rockowa Agata Hylińska. Swoim wykonaniem hitu "Bed of roses" (Jon Bon Jovi) dosłownie wbiła jurorów w fotele.

Dziewczyna czy chłopak? - zastanawiała się głośno Maria Sadowska, będąc jeszcze tyłem do sceny.

Odwrócili się wszyscy poza Piaskiem. Uczestniczka nie kryła wzruszenia, jury zaś zachwytu.

Śpiewasz nie tylko ustami, ale też życiem. Słyszałam w tym całą twoją historię - podsumowała występ Maria Sadowska.

Baron był pod takim wrażeniem głosu Agaty, że zdecydował się razem z nią zagrać na scenie. Po chwili dołączył do nich również Tomson. Powstało trio idealne!

Agata HylińskaAgata Hylińska Screen: http://www.voice.tvp.pl/

Kolejna uczestniczka zachwyciła wszystkich swoim głosem, a potem, gdy już wszystkie 4 fotele odwróciły się, swoim wyglądem. O Martę Butryn rozpętała się poważna walka między jury. Piasek zadeklarował nawet, że założy jej sukienkę, jeżeli ta dołączy do jego zespołu.

Poczekam, aż ten cyrk na kółkach się skończy. Masz tu do czynienia z dzikimi małpkami, które postanowiły wybiec, by cię zdobyć. To co odwaliłaś na tej scenie (...). Moja szczęka znalazła się na podłodze - podsumował zachowanie jurorów i cały występ kobiety Michał Szpak.

Marta Butryn ostatecznie dołączyła do drużyny Barona i Tomsona.

Marta ButrynMarta Butryn Screen: www.voice.tvp.pl

W poszukiwaniu kolejnych cudownych głosów jurorzy ruszyli na północ Polski czyli na Pomorze. Podczas przesłuchań w ciemno do kolejnego etapu dostali się: Damian Kikoła, Dominika Pruchnicka, Damian Surow, Dominika Chmielińska oraz Jelena Matula.

Jak Wam się podobały dzisiejsze odcinki? Macie już swoich faworytów?

AG

Więcej o:
Komentarze (70)
"The Voice of Poland". Michał Szpak w mocnych słowach o pozostałych jurorach
Zaloguj się
 • Gość: Jagna

  Oceniono 51 razy 31

  Szukacie taniej sensacji, zmieniacie calkiem wydzwiek wypowiedzi Michała. Dajcie mu spokój, to kochany, miły i zdolny chłopak. A Wy ludzie obejrzyjcie i ocencie sami, bo ten pożal sie Boze portalik jest zalosny, sama nazwa mówi "plotek", szukaja taniej sensacji i rozsiewają obrzydliwe ploty. Tfu!

 • Gość: gość

  Oceniono 41 razy 17

  Oglądam z uwagi na udział Michała. Nie powiedział tego w sposób jakiś szczególny, jak interpretuje to właśnie Plotek, także bez przesady. "Chwytliwy tytuł" to nie wszystko

 • Gość: Kocham Lato

  Oceniono 30 razy 16

  Oglądam ten program tylko dla Michała. Uwielbiam tego wokalistę. Zabawnie się wypowiada i wygląda na to, że dobrze się bawi. Marta Butryn go zachwyciła, szkoda, że nie wybrała Michała. Tak samo Jelena. Obie były wspaniałe. Tylko by skorzystały na współpracy z Michałem. Ich strata!

 • info0

  Oceniono 22 razy 10

  Przepraszam, ale kto to jest Ziółko czy Ukeje? NIKT z Voice nie zrobił kariery na scenie muzycznej! Nawet za granicami naszego kraju ten program nie wyłonił gwiazdy.
  X-Factor, Idol, Mam Talent, owszem. Z tych programów w UK: Connie Talbot, Leona Lewis, James Arthur, Scala itd. Poszukajcie takich zespołów w Polsce... Jedynie Enej zrobił karierę, ale oni byli znani wcześniej to samo Raggafaya :P.
  W Polsce nie ma talentów na miarę w/w niestety. Nikt z Polski nie przebił się na scenie europejskiej. Tylko Szpakowi się udało na EV.

 • arbor_1

  Oceniono 14 razy 8

  uczestnicy dokonują złego wyboru, gdy wybierają Chłopaków lub Sadowską, gdyż w "mocnej" drużynie będą mieli mocną konkurencję i szybciej odpadną. W słabszej drużynie byliby faworytami, a także mieliby szanse na "kradzież".

 • horchess

  Oceniono 13 razy 5

  Mnie tam zawsze zastanawiał dobór jury w tym programie. Z obecnego składu jedynie Piasek może się pochwalić, tym, że przez wiele lat odnosił sukcesy na dość małej polskiej scenie muzycznej i to chwilami zmieniając dość poważnie swoje stylizacje. Tymczasem Afromental wylansowali 2-3 przeboje i właściwie, to funkcjonują tylko i wyłącznie jako jurorzy tego lub innego programu (Łozo). Sadowska to w ogóle dziecko tego programu, bo niewiele o niej osób słyszało wcześniej a i tak ze swoją twórczością nawet na fali popularności programu nie jest w stanie się przebić. Natomiast Michał - cóż nie odmawiam mu talentu, ale bez przesady jurorem powinien być ktoś z większym doświadczeniem, zwłaszcza, że tutaj nie tylko mają oceniać, ale później być trenerami wokalistów. Trudno więc się dziwić, że raczej ludzie wybierają innych trenerów.

 • Factor 003

  Oceniono 17 razy 5

  I co ten tytuł ma w Waszym znaczeniu powiedzieć. Jesteście mistrzami manipulacji. Tak się zresztą dzieje z większością Artykułów w GW. Czy wy nie macie żadnego umiaru. Tak robicie z rozrywką i tak robicie w polityce.
  Program jest super !!!!!!!!!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 3

  pytanie czy sadowska była trzezwa ???? jeżeli tak to na pewno była po kresce ----na bank

 • wawiak57

  Oceniono 21 razy 3

  Problemem jest kto to jest Sadowska. Ona określa całą polską estradę , ocenia nikt, śpiewa nikt, uszy więdną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX