Ewa Zakrzewska z "Supermodelki Plus Size" wychodzi za mąż. Wieczór panieński był na Cyprze: Panowie nosili mnie na rękach [TYLKO U NAS]

Ewa Zakrzewska niebawem wyjdzie za mąż. Jej koleżanki zorganizowały jej nawet nie tyle wieczór panieński co cały wypad panieński. Panie bawią się na Cyprze.

Ewa Zakrzewska, jurorka w programie "Supermodelka Plus Size", szykuje się do swojego ślubu. Ostatnie dni "wolności" spędzała z koleżankami na Cyprze.

Przyjaciółki Zakrzewskiej się postarały i zadbały o to, żeby przyszła panna młoda  świetnie spędziła czas i miała dużo czasu na zabawę. Wieczór panieński, który zorganizowały, nie zakończy się na jednym dniu, ale trwał aż...tydzień.

Pomysł na miejsce, do którego panie się wybiorą nie był trudny. Ewa Zakrzewska była na Cyprze ze swoim narzeczonym w zeszłym roku. Tamtejsze plaże były na tyle urzekające, że jurorka chętnie tam wróciła.

Cypr to nie było moje marzenie, ale byłam tam z moim narzeczonym w tamtym roku. A teraz wybrałyśmy się we cztery. Były moje trzy koleżanki Ania, Agnieszka, Sylwia i ja - mówi modelka.

Zakrzewska świętowała z trzema koleżankami. Na nudę nikt nie narzekał. Jedną z zabaw było odwiedzanie w welonie kolejnych klubów, gdzie miały zdobywać szampany i drinki. Jurorka "Supermodelki Plus Size" pokonała też swój lęk wysokości i...pozwoliła się nosić na rękach panom z wieczoru kawalerskiego. Teraz ze śmiechem wspomina, że nie było tak strasznie.

W jednym barze trafiłyśmy na wieczór kawalerski i panowie nosili mnie na rękach. Ja mam lęk wysokości, więc trochę się bałam, a oni nie chcieli mnie puścić. Moja druhna też im nie przeszkadzała w podnoszeniu mnie.

Druhny spisały się na medal i zajęły się organizacją od początku do końca. Przyszła panna młoda z pewnością mogła spokojnie odpocząć i złapać chwilę wytchnienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Ewa Zakrzewska ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine" i największe agencje na Wyspach. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak "Cosmopolitan", "VIVA" czy "KMag" oraz w serwisach Huffington Post i Plus Size Model Magazine.

W dzieciństwie zmagała się z nadwagą i chorowała na bulimię, dziś wpiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Marcelina Zawadzka poznała syna Mikołaja Roznerskiego. "Była trochę stremowana, ale...". W planach jeszcze poważniejszy krok

MT

Więcej o:
Komentarze (17)
Ewa Zakrzewska z "Supermodelki Plus Size" wychodzi za mąż. Tydzień panieński trwa
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 13

  "Panowie nosili mnie na rękach"
  No wyobrażam sobie - z pięciu gości postury i krzepy Pudzianowskiego.

 • Gość: beata

  Oceniono 14 razy 10

  jest piekna kobieta, ale niestety taka tusza nie wyglada dobrze. Nikt mi nie wmowi ze ona czuje sie sexy i wpaniale bo to klamstwo. Noe musi byc szkieletem, ale toche szczuplejsza moglaby byc, poza tym dlaczego wszystkie grubaski predzej czy pozniej odchudzaja sie ?

 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 3

  Do noszenia ma rękach wynajęła strongmenów 😉

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  poziom wody napewno sie podniosl.wystarczy mniej jesc i ruszac sie droga pani,to jest lenistwo plus obzarstwo

 • Gość: Ji

  Oceniono 6 razy 2

  Grubsza niz te kobiety z castingu,koszmar.

 • Gość: XXX

  Oceniono 2 razy 2

  gaciory matko jakie wielkie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Nigdy nie bedzie reklamowac sztruksow to jest pewne. Jakby musiala sie w nich przejsc to tarcie uda o udo moglo by spowodowac zaplon...

 • Gość: Foto Szop

  Oceniono 1 raz 1

  Ile to się trzeba natrudzić, żeby ten sajz jakoś wyglądał. A podwójnie, żeby wyglądało na zdjęcie amatorskie.

 • Gość: j64

  0

  A przepukliny nie dostali ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX