"Supermodelka Plus Size". Znamy członków jury. Obok Ewy Minge kontrowersyjna uczestniczka "Hell's Kitchen"

Ewa Zakrzewska, uczestniczka programu "Hell's Kitchen", dołączyła do jury nowego program w stacji Polsat "Supermodelka Plus Size".

Ewa Zakrzewska nie odniosła spektakularnego sukcesu w "Hell's Kitchen", jednak jej charyzmatyczna osobowość i kontrowersyjne zachowania wystarczyły, by zwrócić na siebie uwagę producentów. Poza pasją do gotowania, uwielbia też modeling. Jako modelka plus size ma na swoim koncie niejedno odważne zdjęcie i to właśnie ona zasiądzie w jury nowego programu Polsatu "Supermodelka Plus Size"

Zakrzewska ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine" i największe agencje na Wyspach. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak "Cosmopolitan", "VIVA" czy "KMag" oraz w serwisach Huffington Post i Plus Size Model Magazine.

ZOBACZ EWĘ ZAKRZEWSKĄ >>>

W dzieciństwie Ewa Zakrzewska zmagała się z nadwagą i chorowała na bulimię, dziś wpiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Poza Ewą Zakrzewską szukać najlepszej polskiej modelki XXL będą: Ewa Minge, fotograf Emil Biliński oraz Rafał Maślak.

Zobacz wideo

ZI

Więcej o: