Gwiazda disco polo i jej wieczór panieński. Sukienka sexy, ale tort... Nie każda panna młoda na taki by się odważyła

Dorota Gwiazdowska wkrótce wychodzi za mąż. Póki co saksofonistka zespołu MIG pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego.

Dorota Gwiazdowska od września 2015 roku zaręczona jest z Markiem Pstrągowskim. Ślub saksofonistki zbliża się wielkimi krokami. Na Facebooku gwiazda disco polo pokazała już zdjęcia z szalonego wieczoru panieńskiego.

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA

Czerwona sukienka to doskonały wybór, na który decyduje się wiele przyszłych panien młodych. Nieco bardziej kontrowersyjny jest tort w kształcie... penisa. Ok, wiadomo, że na panieńskim można trochę poszaleć, ale nie każda dziewczyna uznałaby, że to "ciasto" w dobrym guście ;)

A jak Wam się podoba?

JM

Więcej o:
Komentarze (16)
Gwiazda disco polo i jej wieczór panieński. Sukienka sexy, ale tort... Nie każda panna młoda na taki by się odważyła
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 15 razy 13

  jaka muzyka taki tort

 • Gość: Marin

  Oceniono 9 razy 9

  No niestety tak wygląda rzeczywistość wieczorów panieńskich...najpierw kolacyjka z koleżankami, głupimi grami, striptizerem machającym, przed rozanielonym wzrokiem panny młodej, przyrodzeniem w obcisłych pantalonach i koniecznie tortem w kształcie męskich genitaliów (nie wiem co to ma oznaczać)...a później wyjście na miasto w mini z szarfami i świecącymi rogami. I niestety nie jest to zależne od tego czy dziewczę jest ze wsi czy z miasta wiocha w knajpie zawsze taka sama....aaaa zapomniałam....jeszcze limuzyna z szyberdachem by można było drzeć się na pół miasta. Taka rzeczywistość :)

 • Gość: asia

  Oceniono 6 razy 4

  Spędziłam swój wieczór kulturalnie, bez jakichś kiczowatych przebrań czy tortów. Pojechałyśmy z przyjaciółkami do Laguna Marine w Ustce na weekend. Wypiłyśmy mojito, powspominałyśmy dawne czasy i zrelaksowałyśmy się nad morzem. Było świetnie.

 • Gość: ruda

  Oceniono 6 razy 4

  Glupota Glupota Glupota durny narod

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  Ale pustak....

 • Gość: Kornel

  Oceniono 8 razy 2

  Co to za rodzina ćwoków?

 • Gość: Gggg

  0

  Żenada!!

 • Gość: mk

  0

  żenujący poziom.

 • Gość: Hit

  Oceniono 2 razy 0

  A kogo to obchodzi? News z dupy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX