Odeta Moro pierwszy raz tak szczerze o związku z nowym partnerem. Tym samym, przed którym ostrzegała ją Anna Popek

Odeta Moro i jej partner są gwiazdami najnowszej "Gali". Para po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swoim związku.

Odeta Moro i Konrad Komornicki pojawili się na okładce najnowszej "Gali". W magazynie możemy podziwiać efekty ich pięknej sesji zdjęciowej oraz bardzo szczery wywiad.

To nie była miłość jak grom z jasnego nieba. Raczej miłość od "drugiego spojrzenia". Konrad przez długi czas był po prostu moim kolegą. Bardo dobrym, ale jednak kolegą - tak o początkach znajomości ze swoim partnerem mówiła Odeta Moro.

Para do tej pory była bardzo powściągliwa, jeżeli chodzi o mówienie o swoim związku. Dlaczego? Wyjaśnił Konrad Komornicki.

To, co się dzieje między dwojgiem ludzi, powinno pozostawać ich tajemnicą. Afiszowanie się z uczuciami często nie idzie w parzą z ich prawdziwością.
 

W wywiadzie uczestniczka programu "Agent - Gwiazdy" opowiedziała, co ją tak bardzo urzekło w obecnym partnerze.

Przy Konradzie mogę realizować swoje plany, ale mogę tez w trudnych chwilach się na nim oprzeć. Przekonałam się też, jak ogromne znaczenie ma poczucie bezpieczeństwa.

Konrad Komornicki nie pozostał jej dłużny.

Odeta jest jak dobra fabryka broni. Daje energię, doładowuje. Przy niej można poczuć, że ma się amunicję, by mierzyć się ze światem - zachwalał swoją partnerkę.

Jakiś czas temu Anna Popek użyła bardzo ostrych słów, mówiąc o swoim byłym.

Mam tylko obserwację, że ten człowiek wybiera na swoje partnerki osoby znane, rozpoznawalne, mniej lub bardziej popularne. Mam taką obawę, że być może tym się kieruje.
embed

Czyżby gwiazda TVP chciała w ten sposób ostrzec koleżankę z branży?

AG

Więcej o: