Marcin Mroczek urządził pępkowe. Nie zabrakło wódeczki. Fanka: Nie jestem za tym, żeby opijać narodziny. Odpowiedział

Marcin Mroczek urządził pępkowe z okazji narodzin syna. Był brat i przyjaciele, był też alkohol. Nie spodobało się to jednej z jego fanek.

Celebryci raczej takich zdjęć nie wstawiają, jednak Marcin Mroczek zrobił to i pokazał, że pewne zachowania dzieli ze zwykłymi Kowalskimi. Aktor na początku sierpnia po raz drugi został ojcem i z tej okazji postanowił urządzić pępkowe, na które zaprosił brata i przyjaciół. Zdjęciem z imprezy pochwalił się na Instagramie. Na stole dumnie prezentował się kubełek z wódką, a panowie wznosili toasty za świeżo narodzonego Kacpra.

Pępkowe to nie jest po prostu kolejne męskie spotkanie. Pępkowe, czyli świętowanie narodzin dziecka przez świeżo upieczonego tatę ma głęboki sens... terapeutyczny - czytamy przy zdjęciu.
 

Fanom ogólnie spodobało się niewymuszone świętowanie pępkowego.

No i widać, że aktor też normalny człowiek jest. Gratulacje i dużo zdrowia dla was.
Z takim "terapeutą" w lodzie terapia będzie udana... a efekty pewnie będą widoczne jutro. Ale tatusiowi się należy taka terapia. Udanej zabawy.
Trzeba opić wszystkie części ciała Maleństwa, aby zdrowo rosło!!! Pozdrawiam serdecznie i gratuluję - pisali fani.

Był jednak ktoś, kto skrytykował aktorka za świętowanie urodzin dziecka przy pomocy alkoholu.

Ja osobiście nie jestem za tym, aby opijać narodziny dziecka. Ale to tylko moje zdanie. Wydaje mi się, że Polacy (nie wiem jak to w innych krajach) próbują znaleźć każdą możliwą okazję do wypicia. Oczywiście chodzi mi o dużą ilość alkoholu. Ja jednak jestem za jakąś rodzinną uroczystością w gronie najbliższych - napisała jedna z fanek.

Wywołany do tablicy Mroczek odpisał:

Nie należę do osób, które szukają byle powodów, by napić się wódki. Kto mnie zna, ten wie. Narodziny są dla mnie czymś wyjątkowym i pozwoliłem sobie w tym okresie świętować to również z przyjaciółmi.

Cóż, ponoć wszystko jest dla ludzi, ale wódkę na pewno warto spożywać z umiarem.

Weronika Rosati do tej pory nie wypowiadała się na temat ciąży. Teraz zrobiła wyjątek. "Wolałabym, żeby..."

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.