Pamiętacie słynną bójkę Jay-Z i Solange w windzie? Teraz raper komentuje

Jay-Z po raz pierwszy skomentował słynną bójkę z Solange Knowles, która miała miejsce w windzie na imprezie Anny Wintour. Sprawa pochodzi z 2014 roku, rodzina Knowles-Carter milczała aż do dziś.

O Jay-Z i Solange było głośno w maju 2014 roku. Wyciekło nagranie z windy, gdzie podczas imprezy Anny Wintour, siostra Beyonce brutalnie zaatakowała rapera. Sprawa pozostała niewyjaśniona, media podejrzewały jednak, że chodziło o romans Jay-Z z Rihanną. Para opublikowała wtedy oficjalne oświadczenie, które niewiele jednak wyjaśniło. 

Jay-Z, SolangeJay-Z, Solange TMZ.com

Mąż Beyonce wziął ostatnio udział w podcaście "Rap Radar". Padły tam pytania o słynną bójkę i samą Solange Knowles. 

Zawsze mieliśmy wspaniały kontakt. Z moimi braćmi biłem się i walczyłem całe życie. Tak czasem jest, to nic wielkiego. Przez całe życie pokłóciliśmy się raz. Przed i po tym incydencie, wszystko było w porządku. 

Jak mówi Jay-Z, Knowles ma specjalne miejsce w jego sercu i traktuje ją jak członkinię swojej rodziny, nie tylko siostrę żony. 

Ona jest dla mnie jak siostra. Będę jej chronił. Nie jest dla mnie szwagierką, tylko siostrą.

Raper ma również swoją teorię o tym, że afera w windzie pomogła wybić się Solange. To prawda, że jej kariera rozpędziła się po 2014 roku. Jest coraz popularniejszą artystką, która ze swoją trasą koncertową podróżuje po całym świecie.

Weszliśmy do windy jako wspaniali artyści. Nie dziwi mnie to, zawsze kochałem muzykę Solange. Ale było o niej zbyt cicho przed tym albumem [przyp. red. - chodzi o album wydany po bójce, czyli A Seat at the Table]. 

Ta wypowiedź rapera niestety również... niewiele wyjaśnia. Szczerze mówiąc, myślimy, że prawdziwe powody tego incydentu nigdy nie ujrzą światła dziennego. Knowles podejrzewano o upojenie alkoholowe, Jay-Z o zdradę. Media przeczuwały również, że para ukartowała całą sytuację. Wkrótce po niej, wydana została biografia Beyonce.


SW

Więcej o: