Siostra Beyonce zaatakowała Jaya Z, a wcześniej krzyczała na przyjaciółkę Kardashian. Świadek: Przesadziła i ją poniosło

Solange zaatakowała Jaya Z. Nowe fakty.

Chyba wszyscy, którzy widzieli film nagrany w windzie po prestiżowej Gali Met, byli w szoku. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak siostra Beyonce atakuje jej męża, Jaya Z. Zagraniczne media próbują ustalić, co naprawdę się wydarzyło tego wieczoru.

Tą historią żyły wczoraj wszystkie ważne zagraniczne media. W na pozór idealnym życiu Beyonce i Jaya Z wcale nie jest tak wspaniale. Kamera zamontowana w windzie hotelu Standard, gdzie odbyła się impreza po słynnej Gali Met zarejestrowała, jak młodsza siostra gwiazdy, Solange Knowles , rzuca się z pięściami na jej ukochanego (Zobacz: Siostra Beyonce zaatakowała w windzie Jaya-Z. Doszło do ostrej szarpaniny. Wyciekło nagranie ). Kolorowa prasa od rana głowi się nad tym, co mogło zajść tego wieczoru. I pojawiają się coraz to ciekawsze informacje.

Zobacz wideo

Wygląda na to, że bójka ze szwagrem nie była pierwszą konfrontacją, do jakiej doszło na imprezie Anny Wintour . UsWeekly donosi , że wcześniej Solange wdała się w ostrą wymianę zdań z przyjaciółką Kim Kardashian , projektantką Rachel Roy. W kłótnię włączyła się ponoć również sama Beyonce, choć nikt nie wie, o co panie "darły koty". Inne źródła portalu donoszą, że siostra Bey wrzeszczała na kilka innych osób zanim doszło do głośnej bójki w windzie.

Co ciekawe, zaledwie dwa lata temu, Solange i Rachel Roy na imprezę Wintour... przyszły razem. Wtedy jeszcze były dobrymi koleżankami. Warto też dodać, że między byłym mężem Roy a Jayem Z również jest ciekawie. Kiedyś panowie byli partnerami biznesowi, jednak ich drogi rozeszły się w nie najlepszej atmosferze.

Solange Knowles i Rachel RoySolange Knowles i Rachel Roy BFA/SIPA/EAST NEWS/BFA/SIPA BFA/SIPA/EAST NEWS/BFA/SIPA

Według naocznych świadków, nic nie wskazywało, że może dość do takiego incydentu, jaki miał miejsce w windzie. Solange i Beyonce dobrze się bawiły i tańczyły z Naomi Campbell i Lupitą Nyong'o na parkiecie, podczas gdy Jay Z siedział odprężony przy kominku. Ci sami informatorzy potwierdzają jednak, że rodzina opuściła imprezę niespodziewanie i w sporym pośpiechu. Z informacji świadków wynika również, że żadne z nich nie piło alkoholu.

Solange i BeyonceSolange i Beyonce Instagram.com Instagram.com

W windzie Solange rzuciła się na swojego szwagra, ale ten nie odpowiedział na jej atak. Starał się jedynie uniknąć jej ciosów. Beyonce w tym czasie stała nieruchomo. Dopiero później, gdy jej siostra przytrzymywana przez ochroniarza nadal atakowała rapera, stanęła pomiędzy nimi. Jej reakcję ekspert mowy ciała ocenił jako "niezwykłą". Wskazywać ma ona na to, że albo zgadza się siostrą, albo jej zachowanie nie jest dla niej szokujące i podobne sceny widziała już wcześniej. Ale o co właściwie poszło?

Jay powiedział do Solange coś, co ona musiała opacznie zrozumieć. Potraktowała to dosłownie i wzięła za bardzo do siebie. Nie jestem pewien, co to było,  ale przesadziła i ją poniosło - zdradza źródło UsWeekly.

Prasa zauważyła już także, że ochroniarz wcisnął w windzie guzik "stop", najprawdopodobniej po to, żeby sytuacji nie zobaczył nikt z obecnych na imprezie gości czy reporterów. Po wyjściu z budynku wyraźnie wzburzona Solange od razu skierowała kroki do samochodu. Zszokowany raper i jego żona podążyli za nią.

Solange Knowles, Beyonce i Jay ZSolange Knowles, Beyonce i Jay Z SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Z twarzy Beyonce nie znikał popisowy, sztuczny uśmiech przeznaczony dla fotografów. Ochroniarz zagrodził raperowi wejście do limuzyny i zaprowadził go do innego auta. Po kroplach potu na jego czole widać, że sytuacja musiała być naprawdę gorąca.

Beyonce i Jay-ZBeyonce i Jay-Z TURGEON-STEFFMAN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Turgeon-Steffman / Splash News TURGEON-STEFFMAN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Turgeon-Steffman / Splash News

Następnego dnia rodzina zachowywała się, jakby sytuacja nie miała miejsca. Jay Z i Beyonce zabrali syna Solange na mecz, cały czas się uśmiechali i dopisywały im humoru. Siostra Beyonce dawała w tym czasie koncert w Nowym Jorku.

Beyonce i Jay-ZBeyonce i Jay-Z UPI PHOTO / EYEVINE/EAST NEWS/UPI Photo / eyevine UPI PHOTO / EYEVINE/EAST NEWS/UPI Photo / eyevine

Wcześniej podobne sytuacje albo nie miały miejsca, albo nie widziały światła dziennego. Trójka zawsze uważana była za zgodną, często razem pojawiali się na imprezach i współpracowali nad projektami muzycznymi. Siostry Knowles zawsze były ze sobą blisko.

Nigdy nie było między nami żadnej rywalizacji, choć ludzie tak myślą. Między nami jest zbyt duża różnica wieku i mamy kompletnie inne charaktery - wyznała Beyonce kilka lat temu.
Staram się stanąć na własnych nogach i nie mówić zbyt dużo o siostrze, ale jesteśmy sobie bardzo bliskie - potwierdzała jej słowa Solange.

Teraz obie siostry przebywają na Kostaryce, gdzie ma się odbyć ślub ich wspólnej przyjaciółki, Kelly Rowland. Żadne z nich trojga nie skomentowało sprawy, milczą również ich rzecznicy prasowi.

Jay-Z i SolangeJay-Z i Solange Mydamnblog.com Mydamnblog.com

Beyonce i SolangeBeyonce i Solange Beyonce.com Beyonce.com

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.