Wiedzieliście, że Radzimir Dębski ma siostrę? 24-latka teraz zostanie matką!

Maria Dębska, siostra Radzimira Dębskiego, zostanie matką. Ma 24 lata i jest piękną kobietą.

Maria Dębska to siostra Radzimira Dębskiego, znanego jako Jimek, oraz córka kompozytora Krzesimira Dębskiego i piosenkarki Anny Jurksztowicz. I to właśnie Anna Jurksztowicz zdradziła w rozmowie z portalem Newseria, że za jakiś czas zostanie babcią.

Obiecała też rozpieszczać wnuka lub wnuczkę.

Oczywiście, że chciałabym i mam nawet w zanadrzu kilka takich rzeczy, których nie zdążyłam moim dzieciom przekazać, więc będę musiała przekazać wnukom i mam nadzieję, że będę miała taką sposobność i że w tej roli będę miała czas i będę fajną babcią - powiedziała.

Klan Dębskich bardzo dba o swoją prywatność, dlatego niezwykle trudno o zdjęcia Marii Dębskiej. Niemniej jednak w ubiegłym roku Jurksztowicz umieściła na Facebooku wspólne zdjęcia z córką - sprzed lat i aktualne. Dlatego wiemy, że 24-letnia Maria to piękna kobieta.

Maria Dębska jest drugim dzieckiem ze związku Krzesimira Dębskiego z Anną Jurksztowicz. Krzesimir Dębski ma także dwoje dzieci z poprzedniego związku: córkę Dobromiłę i syna Tolisława.

JZ

Więcej o:
Komentarze (5)
Wiedzieliście, że Radzimir Dębski ma siostrę? 24-latka teraz zostanie matką!
Zaloguj się
 • Gość: hn

  Oceniono 5 razy 3

  news z doopy- to anonimowa osoba, po co o tym piszecie hieny?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Myślałam że to ta Maria Dębska która ma romans z Marcinem Bosakiem. Naszczęście nie, ta się dobrze prowadzi. Maria Dębska co ma romans z ojcem 2 maluchów Marcinem Bosakiem to córka reżyserki "Moje córki krowy".

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  ale numer ma siostrę ??? no to na pewno bedzie miał też szwagra ---i siostra urodzi ??? a co urodzi może pijanistę wielkiego ?????

 • Gość: Iga

  Oceniono 1 raz 1

  To jest córka Anny Jurksztowicz a przyrodnia siostra Radzimira. Krzesimir Dębski nie jest jej biologicznym ojcem.

 • Gość: ssijcie

  Oceniono 6 razy -4

  Kwasimir, Doopomiła i Stulisław.
  Wydęci Złamani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX