Zdjęcia Anny Guzik z mężem to rzadkość, ale to inny szczegół przyciąga tu uwagę. Chyba właśnie potwierdziła ciążę

Anna Guzik pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesów Śląska 2017. Aktorka z duma prezentowała sporych rozmiarów ciążowy brzuch.

Anna Guzik odkąd została mamą, przestała udzielać się w show-biznesie. Choć próżno szukać jej na wszelkich galach i premierach, w sobotę zrobiła wyjątek i zjawiła się na Gali Osobowości i Sukcesów Śląska 2017 w Częstochowie. Aktorka odebrała statuetkę Osobowości Śląska 2017, co - jak się domyślamy - miało dla niej wyjątkowe znaczenie. Guzik wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że pochodzenie ma dla niej ogromną wartość i dusza Ślązaczki jest w niej wciąż żywa.

Moi rodzice, a także dziadkowie, to Ślązacy z krwi i kości. Zostałam wychowana w tej kulturze i tradycji. Należą do niej m.in: poszanowanie rodziny i wspólne obchodzenie świąt, religia. Żywe są też inne trwałe wartości: uczciwość, pracowitość, rzetelność. To moje zaplecze moralne, z którym weszłam w dorosły świat - mówiła.

Uśmiechnięta i szczęśliwa Guzik pochwaliła się na Facebooku obszerną relacją z gali i tym samym niejako potwierdziła plotki o kolejnej ciąży. Z dumą bowiem prezentowała sporych rozmiarów brzuch.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Przypomnijmy, że Anna Guzik i jej mąż Wojciech Tylka z marcu zeszłego roku zostali już rodzicami bliźniaków.

WJ

Więcej o:
Komentarze (8)
Zdjęcia Anny Guzik z mężem to rzadkość, ale to inny szczegół przyciąga tu uwagę. Chyba właśnie potwierdziła ciążę
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 24 razy 16

  fajna babka, lubię ją, i ma na pewno fajną rodzinkę

 • hanusinamama

  Oceniono 3 razy 3

  O matko!!! Jak mozna miec taki brzyuch będać w ciązy. Powinna jak cięzate fit celebrytki miec malutki, przytyc 2 kg i tydzien po porodzie wygladav lepiej niz przed ciąża. Dla jasnosci w takim brzuchu pod koniec ciazy miesci sie 3 kg dziecko, około 0,5 kg łożysko, 1 litr wód płodowych...

 • Gość: asz

  Oceniono 2 razy 2

  naturalna kobieta, piękna , nie ma rybich ust , i botoksu.

 • aagaj

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo dziwne, ale Częstochowa to nie śląsk !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX