Rusin unika Rozenek? "Zamknęła się na godzinę w garderobie". Przez konflikt traci pieniądze. I to niemałe!

Kinga Rusin jest zazdrosna o sukcesy Małgorzaty Rozenek? Ponoć unika jej i jest gotowa zrezygnować z honorarium, byle tylko nie widzieć rywalki.

Małgorzata Rozenek gwiazdą TVN-u została dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu", w którym uczyła Polki, jak dbać o czystość w mieszkaniu. Kinga Rusin to z kolei dziennikarka z ponad 20-letnim stażem. Obie pracują w TVN-ie i choć ich obowiązki zawodowe są różne, to Rusin zaczyna ponoć być zazdrosna o sukcesy koleżanki ze stacji.

Według serwisu Fakt.pl niechęć między nimi jest tak duża, że Rusin jest w stanie poświęcić kilkutysięczne honorarium, żeby tylko nie znaleźć się w pobliżu Rozenek.

Kinga potrafi odrzucać zaproszenia na bankiety, na których ma być Gośka. A jeśli obieca się gdzieś pojawić, to zastrzega, że na imprezie nie może być jej rywalki. Ostatnio Rusin nie przyszła na imprezę, na której była Gosia, i przeszło jej koło nosa aż 5 tysięcy złotych - opowiada informator serwisu.

Mówi też, że na najnowszych Targach Książki Rusin odwołała promocję swojej książki kiedy dowiedziała się, że obok stoisko swoje będzie miała Rusin.

To nie wszystko.

W marcu na planie specjalnego wydania teleturnieju „Milionerzy” Rusin zamknęła się na godzinę w garderobie i czekała, aż Rozenek zniknie z pola widzenia - zdradza informator.

Warto pamiętać, że nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu obie panie nie stroniły od siebie i brały udział w tych samych programach. Konflikt miał narodzić się w czasach, kiedy Małgorzata Rozenek rzekomo miała romans z Piotrem Kraśką. Rusin zaś jak ognia unika Hanny Lis, ponieważ ta druga odebrała jej męża, Tomasza Lisa.

Coś nam się wydaje, że jeszcze nieraz usłyszymy o niechęci Rusin do Rozenek.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.