Joanna Jędrzejczyk o narzeczonym tak jeszcze nie mówiła. To nie jest łatwy związek. "Muszę być samolubna"

Joanna Jędrzejczyk rzadko mówi o swoim narzeczonym. Teraz jednak otworzyła się i opowiedziała, jak Przemek wytrzymuje związek z mistrzynią.

Joanna Jędrzejczyk, którą niedawno oglądaliśmy w programie "Agent - Gwiazdy", to zawodniczka muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki. Liczba jej tytułów jest imponująca, więc po prostu nazwijmy ją mistrzynią świata (trzykrotną). Jaka jest ta twarda zawodniczka w życiu prywatnym? Opowiedziała w wywiadzie dla "Pani".

Ludzie znają mnie z oktagonu, do którego wchodzę z zaplecionymi warkoczykami, podminowana. Wtedy jestem ostra. Ale na co dzień nie ma we mnie agresji. Bywam emocjonalna, łatwo się wzruszam. W takich momentach staję się kruchą kobietką, która potrzebuje wtulić się w swojego mężczyznę. Nie można cały czas być wojowniczką - mówiła.

>>>>>>> JOANNA JĘDRZEJCZYK Z NARZECZONYM

Jak jednak sama twierdzi, wciąż ma w planach kilka ważnych walk do wygrania. Wspiera ją w tym jej narzeczony, Przemysław Buta.

Ona potrzebuje działania, bo jest niezwykle dynamiczna, kreatywna - zdradza.

Poznali się podczas studiów na AWF-ie. Mieli już nawet wyznaczoną datę ślubu, ale musieli ją przełożyć, gdyż Joanna przygotowywała się do obrony tytułu mistrzyni.

Życie ze sportowcem nie jest łatwe, bo wszystko kręci się wokół moich treningów, muszę być samolubna. A teraz jeszcze dzielą nas tysiące kilometrów. Pojawiają się nieporozumienia, tęsknota, jak w każdej relacji. Ale pracujemy nad naszym związkiem i ufamy sobie. Nie boimy się zdrady. Jesteśmy ze sobą już siedem lat i wiele razem przeszliśmy. Przemek wspiera mnie od momentu, gdy moja kariera dopiero zaczęła raczkować. Od początku wiedział, co oznacza bycie ze mną, i akceptował moje plany - opowiada Joanna.

Oświadczyny Joanna przyjęła w 2015 roku na deptaku w Krynicy Morskiej. Wcześniej na stadionie w Gdańsku obejrzeli mecz Lechii z ich ulubionym klubem, Juventusem. Przemek przyznaje, że są z narzeczoną przeciwieństwami.

Asia często działa pod wpływem impulsu, bywa porywcza. Dlatego ja muszę być bardziej stonowany. Ale dzięki temu, że jesteśmy różni, idealnie się uzupełniamy. I jesteśmy ze sobą szczęśliwi - mówi Przemek. 

A Jędrzejczyk śmieje się, że narzeczony już nie chce, by prasowała mu koszule - jest tak niecierpliwa, że zapomina o rękawach lub kołnierzyku. Dlatego teraz woli robić to sam.

JZ, MM

Więcej o: