Antoni Królikowski martwi się, że Julia Wieniawa zawali maturę? "Zwraca jej uwagę i goni do nauki". A ona... To mu się nie spodoba

Julia Wieniawa stawia na karierę, ale jej partner niepokoi się o jej przyszłość. Myślicie, że ma podstawy?

Julia Wieniawa, która od niedawna spotyka się z Antonim Królikowskim, intensywnie próbuje podbić polski show-biznes. W tym celu stara się rozkręcić karierę muzyczną, coraz częściej pojawia się na ściankach i dba o swój wizerunek w sieci. A, jak wypominają jej tabloidy, matura już za niecały miesiąc... Podobno nie do końca podoba się to jej chłopakowi, który wolałby, żeby nowa celebrytka zmieniła priorytety i skupiła się na nauce.

Antek cieszy się, że Julka tak świetnie radzi sobie w branży, ale chciałby też, by nie zawaliła przez to matury. Nauka tylko między zdjęciami czy jedną a drugą imprezą, może skończyć się, według niego, katastrofą. Antek często zwraca jej uwagę i goni do nauki. Może go w końcu posłucha - czytamy w "Fakcie" zeznania znajomego pary.

Tymczasem Wieniawa nadal nie próżnuje. Na jej Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie z planu najnowszego teledysku celebrytki. Porównuje na nim siebie i swoją koleżankę do Kylie i Kendall Jenner.

 

Jak myślicie, podobne?

Zobacz wideo

MK