Wieniawia i Sawczuk były koleżankami. Przyjaźń skończyła się, gdy Julia związała się z Królikowskim? Ona widzi to inaczej

Julia Wieniawa spotyka się z byłym chłopakiem swojej niegdyś przyjaciółki Katarzyny Sawczuk. Jak obecnie wyglądają ich relacje? Zdradziła w rozmowie z Party.pl.

Julia Wieniawa i Katarzyna Sawczuk w przeszłości często pokazywały wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, pod którymi nie brakowało deklaracji o łączącej ich przyjaźni. Dziewczyny chętnie też razem wyjeżdżały i chodziły razem na imprezy. Od kiedy jednak Wieniawa związała się z Antonim Królikowskim, byłym chłopakiem Sawczuk, na próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Nowa dziewczyna Królikowskiego w rozmowie z Party.pl wypowiedziała się na ten temat i zdradziła, jaka jest teraz jej relacja z Sawczuk.

Z Kasia się znam, z Kasią się lubię, kibicuję jej, ale nie mam z nią za bardzo kontaktu. Jesteśmy koleżankami z branży. I na tym bym pozostała. Ja mam swoje grono przyjaciół, ale chyba sobie radzi. W ogóle cała ta sytuacja trójkątowa jest wymyślona i nie chcę tego komentować.

Wcześniej z "koleżanką z branży" pozowała tak.

Miłość? #bestfriends
 

AW

Zobacz wideo