Tomasz Barański szuka dla Trelińskiego "seksownych i odjechanych kobiet". Zgadnijcie, czyje nazwisko padło

Tomasz Barański na swoim Instagramie ogłosił casting do nowej opery w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Takiej odpowiedzi ze strony internautów chyba się nie spodziewał.

Romans Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego zaczął się, gdy ten szukał nowych twarzy do opery "La Traviata". Tancerka zagrała w niej główną rolę i później już systematycznie oglądaliśmy ją w dziełach ukochanego. Od kiedy jednak ich związek jest już przeszłością, reżyser szuka nowej muzy do swoich kolejnych projektów. Okazuje się, że pomaga mu przy tym nie kto inny, tylko... były chłopak tancerki, Tomasz Barański.

Tancerz zdążył już nawet poinformować o tym na swoim Instagramie, gdzie ogłosił casting dla "pięknych, seksownych i mocno odjechanych kobiet".

Kochani!!! Współorganizuję casting do nowej opery w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Pan reżyser szuka pięknych, seksownych i mocno odjechanych kobiet, które potrafią też zagrać twarzą i ciałem. Wszystkich chętnych zapraszam w niedzielę do Akademii Tańca w Millennium Plaza na poziom -1 o godz. 17.30. Zainteresowanym wyślemy szczegóły priv - napisał.

Reakcja jednego z internautów na ten wpis była bezbłędna. 

Piękna i seksowna to jest Edyta Herbuś :).

Cóż, Herbuś rzeczywiście idealnie pasuje do tego opisu ;).

AW

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Komentarze (9)
Tomasz Barański szuka dla Trelińskiego "seksownych i odjechanych kobiet". Zgadnijcie, czyje nazwisko padło
Zaloguj się
 • parrotpolly

  Oceniono 13 razy 13

  To jest forma legalnego sutenerstwa. Dziwi tylko, że we współczesnym świecie tak łatwo przechodzi się nad tym do porządku dziennego. Informuję wszystkie zainteresowane rolą panie, bez świadczenia usług specjalnych temu 55 latkowi z angażu nic nie wyjdzie.

 • Gość: Piękna dama

  Oceniono 10 razy 10

  Pomimo, iż jestem piękna, seksowna i mocno odjechana nie pójdę na żaden casting organizowany przez pana obleśnego reżysera i jego przydupasowatego giermka. Mam nadzieję, że poradzą sobie beze mnie. Puciu, puciu

 • Gość: Mm

  Oceniono 8 razy 8

  Myślałam, że główna rola w Traviacie to Violetta śpiewana przez m.in Aleksandrę Kurzak, ale najwyraźniej redaktor tylko przechodził obok Teatru Narodowego zamiast obejrzeć przedstawienie.

 • Gość: goscik

  Oceniono 2 razy 2

  chyba wszystkie chetne, a nie wszystkich chetnych...

 • Gość: Gość

  0

  Dwóch byłych trzyma sztamę, gdyby jeszcze z nią byli w koleżeńskich relacjach..... Gó...arski układ.

 • Gość: Justyna

  Oceniono 1 raz -1

  Się wyrobiła trochę przy tym Trelińskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX