Anna Guzik w ciąży? Nadal nie komentuje, ale spójrzcie na nowe zdjęcia. Brzuch jest już widoczny!

Anna Guzik nie chciała potwierdzić, że spodziewa się kolejnego dziecka, ale zrobiły to za nią zdjęcia, które opublikowała. Urocze!

Przed paroma dniami w prasie pojawiły się plotki, że Anna Guzik jest w drugiej ciąży. Choć sama zainteresowana jeszcze tydzień temu mówiła dziennikarzom, że na razie nie planuje komentować żadnych doniesień, teraz możemy już o tym mówić z pewnością. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcia z wyraźnie zarysowanym brzuchem!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Pretekstem było zachęcenie fanów do wspierania pierwszego w Polsce bezpłatnego ośrodka dziennego dla nieuleczalnie chorych dzieci.

Informację potwierdził także tygodnik "Show".

Córeczki gwiazdy mają zaledwie roczek, a już niebawem na świecie pojawi się ich rodzeństwo. Aktorka jest w drugiej ciąży i póki co nie chce się na ten temat wypowiadać. Już opieka nad bliźniaczkami jest trudna i wymagająca, a wkrótce dołączy do nich siostrzyczka albo braciszek - czytamy.

Już niedługo Guzik będzie musiała zrobić sobie przerwę od pracy. Wszyscy z jej otoczenia są na to jednak przygotowani.

Pani Ania gra w teatrze do końca kwietnia, ale jeszcze nie określiła się, jak długo będzie chciała pracować. To wszystko zależy od jej samopoczucia – powiedziała jedna z osób związanych z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, w którym aktorka występuje.

Serdeczne gratulacje!

Anna Guzik sporo schudła. Pomogło jej to w karierze? "Przestałam być aktorką charakterystyczną". Jest jedno ALE

MK