Magdalena Lamparska ma nowego faceta. To podróżnik i dziennikarz. "Bardzo mnie wspiera"

Magdalena Lamparska jest zakochana! Aktorka serialu "Niania w wielkim
mieście" niedawno opowiedziała o swoim nowym partnerze w "Gali".

Magdalena Lamparska w nowym polsatowskim serialu "Niania w wielkim mieście" (premiera 21:35 7 marca) wciela się w nianię Danę, która w wielkim szuka pracy i szuka miłości. W życiu prywatnym aktorka ten etap ma już za sobą. Ma pracę i miłość. Zaczęła się spotykać z podróżnikiem i dziennikarzem Bartkiem Osumkiem. W ostatnim numerze "Gali" po raz pierwszy Lamparska opowiedziała o swoim nowym związku:

Jeśli kogoś kocham, chcę, by był szczęśliwy. Miłość to jest czas, który możemy poświęcić drugiej osobie, zrozumieć jej potrzeby, ale też codzienne skrajnie romantyczne drobiazgi. Takie, wiesz... filmowe życie - mówiła Magdalena Lamparska w wywiadzie dla magazynu "Gala" - Bardzo mnie wspiera. I ściąga na ziemię, gdy jest taka potrzeba, ale przede wszystkim po prostu… wywozi w góry. W ten sposób pomaga mi zapomnieć o codziennym stresie i emocjach z tym związanych.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Czasem niespodzianki od ukochanego bywają męczące.

Jest podróżnikiem. Staramy się łączyć nasze światy. Po pracy na planie serialu, nierzadko po kilkanaście godzin dziennie, myślałam o tym, by zakopać się w łóżku. Tymczasem mój chłopak zorganizował wyprawę w góry. Pobudka 7 rano – i na sam szczyt. Myślałam, że nie dam rady, ale weszliśmy prawie na Zawrat. Ale paradoksalnie odpoczęłam bardziej, niż gdybym została w domu. To ważne, by w związku dzielić swoje pasje - czytamy dalej słowa Lamparskiej.

Nie tylko górskie wycieczki okazują się być pasją pary. Wygląda na to, że także jedzenie. Gdy Lamparska wrzuciła na Instagram zdjęcie "perfekcyjnej kolacji", Bartek Osumek skomentował je dwoma serduszkami.

 

Co ciekawe, to Lamparska poderwała Osumka.

Nie wiem, czy powinnam o tym mówić, ale to ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę. (...) To jednak my, kobiety, chcemy być zdobywane. Jesteśmy księżniczkami, które czekają na swojego Greya. W moim wypadku jest trochę inaczej. Ludzie znają mnie z kina czy telewizji i wydaje im się, że jestem odrealniona. Dlatego musiałam trochę pomóc w tej sytuacji i pokazać, że jestem zwyczajną dziewczyną. Choć wydaje mi się, że jestem raczej wymagającą partnerką - mówiła dalej w tym samym wywiadzie aktorka.

Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska się nie lubią? "Wszystko przez Karolaka". Za to Viola może być wdzięczna

ZI