Ich Troje ma nową wokalistkę. Znacie ją z "The Voice of Poland". Pamiętacie, jak powaliła jurorów na kolana?

Zespół Ich Troje pochwalił się nową wokalistką. To znana m.in. z "The Voice of Poland" Agata Buczkowska.

Zespół Ich Troje znany jest z tego, że często zmienia wokalistki. Już 7. z kolei została Agata Buczkowska, uczestniczka 7. edycji "The Voice of Poland". Czy "siódemka" okaże się dla niej szczęśliwa?

Jest już na tyle dojrzała, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na scenie. Dlatego bardzo się cieszę, że czeka nas nagranie nowej płyty - skomentował przybycie nowej wokalistki Michał Wiśniewski.
Największe wyzwanie ma przed sobą jednak Jacek Łągwa, bo to on skomponuje dla niej utwory - dodał lider Ich Troje.

Buczkowska ma zaledwie 19 lat. Znana jest przede wszystkim z popularnego talent show TVP. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór "Maniac" Michaela Sembello. Swoim występem przekonała do siebie Barona i Tomsona oraz Andrzeja Piasecznego. Początkowo zdecydowała się dołączyć do drużyny muzyków Afromental, ale na etapie bitew Piaseczny "ukradł ją" do swojego teamu. Na tym poziomie zakończyła swój udział w "The Voice".

Czujni widzowie mogą ją pamiętać również z innych programów. Pojawiła się w "Mam Talent", a w "Must Be The Music" dotarła do ćwierćfinału. Jest także laureatką konkursu dla początkujących solistów zorganizowanego przez radio Young Stars.

Jesteście ciekawi, na jak długo Agata Buczkowska zagrzeje miejsce w zespole?

Ich Troje przynajmniej na kolejne dwa lata ma nową wokalistkę - napisał na Facebooku Wiśniewski.

Chcielibyście, żeby została z grupą na dłużej?

MB