Zespół Ich Troje znany jest z tego, że często zmienia wokalistki. Już 7. z kolei została Agata Buczkowska, uczestniczka 7. edycji "The Voice of Poland". Czy "siódemka" okaże się dla niej szczęśliwa?
Jest już na tyle dojrzała, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na scenie. Dlatego bardzo się cieszę, że czeka nas nagranie nowej płyty - skomentował przybycie nowej wokalistki Michał Wiśniewski.
Największe wyzwanie ma przed sobą jednak Jacek Łągwa, bo to on skomponuje dla niej utwory - dodał lider Ich Troje.
Buczkowska ma zaledwie 19 lat. Znana jest przede wszystkim z popularnego talent show TVP. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór "Maniac" Michaela Sembello. Swoim występem przekonała do siebie Barona i Tomsona oraz Andrzeja Piasecznego. Początkowo zdecydowała się dołączyć do drużyny muzyków Afromental, ale na etapie bitew Piaseczny "ukradł ją" do swojego teamu. Na tym poziomie zakończyła swój udział w "The Voice".
Czujni widzowie mogą ją pamiętać również z innych programów. Pojawiła się w "Mam Talent", a w "Must Be The Music" dotarła do ćwierćfinału. Jest także laureatką konkursu dla początkujących solistów zorganizowanego przez radio Young Stars.
Jesteście ciekawi, na jak długo Agata Buczkowska zagrzeje miejsce w zespole?
Ich Troje przynajmniej na kolejne dwa lata ma nową wokalistkę - napisał na Facebooku Wiśniewski.
Chcielibyście, żeby została z grupą na dłużej?
MB
Poruszający wpis Marty Nawrockiej. Pamiętała o ważnym dniu
Plotkowano, że Cichopek utrzymywała Hakiela. Serowska nie wytrzymała. "On jest takim mężczyzną, że..."
Za dobra, by była prawdziwa. Kultowa postać polskich seriali. "Musiała pojawić się rysa"
Lewandowska wpuściła obserwatorów do pokoju Laury. Tak mieszka pięciolatka
Maja Frykowska rozwodzi się z mężem. "Znalazłam się w grupie kobiet, które..."
32-letnia córka Agnieszki Pilaszewskiej też jest aktorką. Gra w nowej odsłonie kultowego serialu
Najpiękniejsze koszule na wiosnę. Ta z Mango w stylu boho to cenowa perełka. Ale te z Reserved i H&M są boskie
Chorosińska wzywa do "obrony polskiej rodziny". Internauci byli dla niej bezlitośni
Michał Wiśniewski 21 marca gościł w "halo tu polsat". Po tych słowach prowadzących zrobiło się niezręcznie