Aleksandra Kwaśniewska krytykuje zwycięstwo Mateusza Grędzińskiego w "The Voice of Poland". "Jestem absolutnie pewna, że..."

Aleksandra Kwaśniewska podziela zdanie wielu internautów, że siódmą edycję show wygrała niewłaściwa osoba. Komu kibicowała?

Mateusz Grędziński od dwóch dni świętuje zwycięstwo 7. edycji programu "The Voice of Poland", jednak jego wygrana od początku wzbudzała ogromne kontrowersje. Wielu internautów jest oburzonych faktem, że to właśnie on wygrał, twierdząc, że spośród czterech finalistów był najmniej utalentowany. Okazuje się, że podobnego zdania są także znani, a wśród nich Aleksandra Kwaśniewska, której mąż wystąpił w finale w duecie z Anią Karwan. Gwiazda wymownie skomentowała zwycięstwo Grędzińskiego na Facebooku.

Dzisiejszy finał Vojsa idealnie wpisuje się we wszystkie wybory ostatniego roku - napisała, nawiązując do ostatnich wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i zeszłorocznych wyborów parlamentarnych w Polsce.

Wpis Aleksandry KwaśniewskiejWpis Aleksandry Kwaśniewskiej Facebook.com/Ola Kwaśniewska

Na Instagramie w wymianie zdań z fanami Kwaśniewska potwierdziła, że najmocniej kibicowała podopiecznej Natalii Kukulskiej.

Jestem absolutnie pewna, że z tej czwórki to właśnie Ania "zrobi karierę" - czytamy.

Dobrego zdania o Grędzińskim nie ma także Majka Jeżowska, która, jak podaje Jastrzabpost.pl, skomentowała wynik słowami:

Oglądam sobie powtórkę Voice’a i myślę sobie, że jesteśmy głuchym narodem. Wszystkie numery fałszował!

Zgadzacie się z ich opiniami?

MK