Renata Dancewicz i Jacek Braciak rozstali się? Fakt: Jego problemy osobiste zabiły to uczucie

Według informacji "Faktu" Renata Dancewicz i Jacek Braciak nie są już parą. Podobno przyczyną rozstania miał być "artystyczny tryb życia" aktora.

Renata Dancewicz i Jacek Braciak nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. O tym, że łączy ich coś więcej, świadczyły początkowo tylko doniesienia od "dobrych, ale anonimowych znajomych". Potem wreszcie wszelkie wątpliwości rozwiały zdjęcia z romantycznego spaceru. Wygląda jednak na to, że nie doczekamy się salonowego "comming outu", bo  - jak donosi "Fakt" - ten związek przeszedł już do przeszłości.

Uznała, że to nie ma sensu. Brakowało jej w tej relacji normalności i stabilizacji. Ciągłe była podenerwowana i w złym nastroju. A że Jacek nie zamierzał rezygnować z artystycznego trybu życia, łatwo jej było podjąć ostateczną decyzję - mówi tabloidowi informatorka.

Ponoć przed owym "artystycznym trybem życia" Dancewicz mieli ostrzegać ją znajomi, ta jednak nie słuchała ich rad.

Gdy opadł entuzjazm, na jaw zaczął wychodzić trudny charakter Jacka, przez który rozpadł się jego związek z Mają Hirsch. Jego problemy osobiste w końcu zabiły to uczucie. Renata chciała go zmienić, walczyła, ale się jej nie udało

ZI

Więcej o:
Komentarze (11)
Renata Dancewicz i Jacek Braciak rozstali się? Fakt: Na jaw zaczął wychodzić trudny charakter
Zaloguj się
 • mr_gm

  Oceniono 4 razy 4

  "Artystyczny tryb życia" = chleje wódę jak smok

 • Gość: vb

  Oceniono 2 razy 2

  Ja tez znalam takiego "artyste" prowadzacego "artystyczny tryb zycia", wiecznie podchmielonego impotenta sfrustrowanego na punkcie seksu i jeszcze uwazal sie za bog wie jakiego filozofa

 • Gość: Aneta

  Oceniono 1 raz 1

  I było zostawiać Tomka?

 • Gość: kasia

  Oceniono 1 raz -1

  SPRAWDŹ punkty karne online, bo ci zabiorą prawko!
  e-sprawdz-punkty-karne.pl

 • Gość: gościówa

  Oceniono 2 razy -2

  Kobita myślała, ze napoleon za nią będzie latał, a napoleon nie będzie latał za zaniedbaną, nic sobą nie prezentującą grubą dupą...Myslała, ze jak zagrała 25 lat temu a teraz w jakiś pomyjach, to jest celebrytką, a powinno się jeszcze dodać, ze jak se usta walnęła na sexy red to itak nic nie pomoże....Przejżyj się w lustrze kobieto!!!! całe szczęście, ze się odkochał :)))) chwała mu i cześć!!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy -2

  zadecydowała rożnica wzrostu ---gdyż gdy kurdupel chciał wybrankę w dupę pocałowac to musiał wchodzic na tanoret.

 • Gość: Gr

  Oceniono 8 razy -4

  Renata Dancewicz strasznie brzydko się starzeje. Jak jakaś babinka że wsi, albo Bronkowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX