Renata Dancewicz i Jacek Braciak rozstali się? Fakt: Jego problemy osobiste zabiły to uczucie

Według informacji "Faktu" Renata Dancewicz i Jacek Braciak nie są już parą. Podobno przyczyną rozstania miał być "artystyczny tryb życia" aktora.

Renata Dancewicz i Jacek Braciak nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. O tym, że łączy ich coś więcej, świadczyły początkowo tylko doniesienia od "dobrych, ale anonimowych znajomych". Potem wreszcie wszelkie wątpliwości rozwiały zdjęcia z romantycznego spaceru. Wygląda jednak na to, że nie doczekamy się salonowego "comming outu", bo  - jak donosi "Fakt" - ten związek przeszedł już do przeszłości.

Uznała, że to nie ma sensu. Brakowało jej w tej relacji normalności i stabilizacji. Ciągłe była podenerwowana i w złym nastroju. A że Jacek nie zamierzał rezygnować z artystycznego trybu życia, łatwo jej było podjąć ostateczną decyzję - mówi tabloidowi informatorka.

Ponoć przed owym "artystycznym trybem życia" Dancewicz mieli ostrzegać ją znajomi, ta jednak nie słuchała ich rad.

Gdy opadł entuzjazm, na jaw zaczął wychodzić trudny charakter Jacka, przez który rozpadł się jego związek z Mają Hirsch. Jego problemy osobiste w końcu zabiły to uczucie. Renata chciała go zmienić, walczyła, ale się jej nie udało

ZI

Więcej o: