Jacek Braciak i Renata Dancewicz są parą, ale unikają salonów. Mają swoje powody. "Mało kto wie, że..."

Renata Dancewicz i Jacek Braciak to jedna z najbardziej intrygujących nowych par w show-biznesie.

Renata Dancewicz i Jacek Braciak są jedną z najbardziej intrygujących par nie tylko dlatego, że nikt się ich romansu nie spodziewał, ale także ze względu na ich niebywałą dyskrecję. Para starannie ukrywa przed mediami swój związek, choć raz paparazzo sfotografował ich czułości na ulicy.

Zarówno Renata, jak i Jacek nie lubią blichtru i trzymają się z dala od salonów. Nie chodzą na show-biznesowe imprezy, nie pozują "na ściankach" - czytamy w serwisie Party.pl wypowiedź znajomego pary.

Z serwisu dowiadujemy się także, że Renata Dancewicz nad bywanie na salonach przedkłada grę w brydża lub czytanie książek. Jako że oboje są nadzwyczaj dyskretni, to niewiele wiadomo o ich przeszłości. Niemniej informator serwisu posiada pewne informacje o Braciaku.

To jest facet z potężnym bagażem doświadczeń. Mało kto wie, że on był żonaty i ma dwie dorosłe córki: Zofię, która ma 24 lata, i o dwa lata młodszą Jadwigę, a niedawno został dziadkiem! - czytamy tam.

Jacek Braciak i Renata Dancewicz są zatem krańcowo odmienni od celebrytów  opowiadających mediom szczegóły swoich związków. Cokolwiek ich łączy, możemy się tylko tego domyślać i z tych okruchów składać niepełny przecież obraz.

JZ

Więcej o: