Jacek Braciak to genialny aktor charakterystyczny. Właśnie przed kamerą zadebiutowała jego córka. I to od razu na ostro!

Gwałtowny debiut aktorski córki Jacka Braciaka, Jadwigi. W serialu "Na Wspólnej" zagrała agresywną punkówę, która ostro dała w kość bohaterce granej przez Renatę Dancewicz. Pójdzie w ślady ojca?
Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Kapif

Jadwiga Braciak

Jacek Braciak jest jednym z najlepszych polskich aktorów charakterystycznych. Chociaż rzadko grywa role pierwszoplanowe, to jego obecność na drugim planie jest ozdobą i ucztą dla oczu w każdym filmie. Aktor ma trzy córki: Jadwigę i Zofię z poprzedniego małżeństwa z Iloną Braciak oraz Marysię ze związku z Mają Hirsch. Jadwiga właśnie zadebiutowała w serialu "Na Wspólnej". To był gwałtowny start. Jadwiga Braciak wcieliła się w ostrą punkówę skonfliktowaną z Weroniką Roztocką graną przez Renatę Dancewicz. Panie zetrą się ze sobą po koncercie grupy Lobotomia.

Jacek Braciak, Maja HirschKapif

Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Kapif

Jadwiga Braciak

Jadwiga Braciak ma 21 lat. Do niedawna była uczennicą 2 SLO Nowowiejska w Warszawie. Jednak z jej profilu na Facebooku dowiadujemy się, że 29 września ubiegłego roku przeprowadziła się do Wrocławia, gdzie podjęła studia na Uniwersytecie Wrocławskim.

Jadwiga BraciakScreen z Facebook.com

Jadwiga Braciak i Jacek Braciak Jadwiga Braciak i Jacek Braciak Kapif

Jadwiga Braciak

Jacek Braciak w kontakcie z Jadwigą i pozostałymi córkami stawia na szczerość.

Przytulam, koję, a czasami jestem surowy. Jednak zawsze staram się rzeczy wytłumaczyć najlepiej, jak umiem. Nie teoretyzuję, tylko próbuję im pokazywać, co jest dobre a co złe, na swoim przykładzie - bo dzieci od razu zauważą, kiedy ojciec mówi co innego i robi co innego. Zawsze byłem szczery ze swoimi córkami, także jeśli chodzi o moje potknięcia. To najlepszy sposób na to, żeby być z nimi blisko. Najmłodsza córka ma 10 lat, a starsze 21 i 19, są już na swoim - mówił aktor w rozmowie z Elle.pl.
Jadwiga Braciak Jadwiga Braciak Screen z Facebook.com

Jadwiga Braciak

Niewykluczone, że zagranie punkówy nie było przypadkiem. Oprócz zdjęcia młodej aktorki ucharakteryzowanej na Jokera, na jej profilu na Facebooku znaleźliśmy takie oto zdjęcie. Przypadek?

Jadwiga BraciakScreen z Facebook.com