Bartłomiej Topa NIGDY nie pokazuje swojej młodszej partnerki. Teraz zrobił wyjątek. Ale z nich zgrana para! Tylko spójrzcie na ubrania

Bartłomiej Topa nie ucieszył się na widok aparatów, jego partnerka - wręcz przeciwnie. Słusznie! Takim uczuciem warto się chwalić.

Bartłomiej Topa ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się rozwodem. Od początku 2013 roku układa sobie życie u boku Anny Terpiłowskiej, aktorki teatralnej, która ma za sobą epizodyczne role w serialach "Na Wspólnej" i "O mnie się nie martw". 49-letni aktor stara się utrzymywać swoje życie prywatne z daleka od mediów, dlatego nie pojawia się z partnerką zbyt często na imprezach. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i zabrał 29-latkę na premierę filmu "Konwój".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Para nie chciała razem pozować na ściance, ale fotografowie zrobili im zdjęcia w drodze do kina. Topa nie był zachwycony na widok aparatów, ale jego partnerka śmiało uśmiechała się do zdjęć.

Aktorzy na premierę nie włożyli przesadnie eleganckich ubrań. Zarówno Topa, jak i Terpiłowska postawili na przetarte jeansy i granatowy płaszcz. Sądząc po pasujących do siebie ubraniach, zakochani tworzą wyjątkowo zgraną parę. I piękną, prawda?

MK

Więcej o:
Komentarze (11)
Bartłomiej Topa NIGDY nie pokazuje swojej partnerki. Teraz zrobił wyjątek. Anna Terpiłowska to piękna kobieta
Zaloguj się
 • Gość: ww

  Oceniono 12 razy 8

  Moze i młodsza od niego, ale tego nie widać Kilka lat owszem, ale że 20!!!!
  On ma 49, a ona wygląda na 35-40, a nie na 29. Może zdjęcia słabe, ale tak wygląda zadbana czterdziesta, a nie dwudziestolatka plus.

 • 1234qwerty

  Oceniono 5 razy 5

  Każdemu wolno kochać kogo chce. A kobitka faktycznie wygląda poważnie.

 • Gość: kiep

  Oceniono 9 razy 3

  Bartek mógłby sobie wypastować buty, bo na jednym ze zdjęć wygląda jakby miał sandały. No, chyba, że to taka "środowiskowa" nonszalancja...

 • elenem

  Oceniono 6 razy 2

  Mysle ze on odmłodniał przy młodej kobiecie. :) A ona... ładna kobieta, ciemny kolor włosów nadał jej powagi. Istotnie wygłądaja na zgraną pare, nawet w stylu ubierania sie. Szczęścia zycze ! :) Im więcej takich osob w tym szarym kraju tym lepiej, znaczy szczęśliwych. :)

 • Gość: winko

  Oceniono 10 razy 2

  Ja też taką chcę!!! ;)

 • Gość: Gość z Bełskiej

  Oceniono 6 razy 0

  a jak się czuje Kubuś i Agata?

 • Gość: Leśne Ruchadło

  Oceniono 4 razy -2

  Kto to do uja jest Bartlomiej Wtopa? Z drugiej strony jak te facjate glonojada nazywają słabym uśmiechem to ja bym nie chciał widzieć "pełnego uśmiechu"

 • wieshniak

  Oceniono 13 razy -3

  Brzydka ona, brzydki on a miłość taka piękna

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy -5

  Ona piękna. Po co pan Bartek ogolił głowę. To jest brzydkie. Złe wyglada. Makabra. Taki przystojnym był facetem a teraz. Chyba tylko do roli. Proszę zapuścić włosy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX