Bartłomiej Topa NIGDY nie pokazuje swojej młodszej partnerki. Teraz zrobił wyjątek. Ale z nich zgrana para! Tylko spójrzcie na ubrania

Bartłomiej Topa nie ucieszył się na widok aparatów, jego partnerka - wręcz przeciwnie. Słusznie! Takim uczuciem warto się chwalić.

Bartłomiej Topa ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się rozwodem. Od początku 2013 roku układa sobie życie u boku Anny Terpiłowskiej, aktorki teatralnej, która ma za sobą epizodyczne role w serialach "Na Wspólnej" i "O mnie się nie martw". 49-letni aktor stara się utrzymywać swoje życie prywatne z daleka od mediów, dlatego nie pojawia się z partnerką zbyt często na imprezach. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i zabrał 29-latkę na premierę filmu "Konwój".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Para nie chciała razem pozować na ściance, ale fotografowie zrobili im zdjęcia w drodze do kina. Topa nie był zachwycony na widok aparatów, ale jego partnerka śmiało uśmiechała się do zdjęć.

Aktorzy na premierę nie włożyli przesadnie eleganckich ubrań. Zarówno Topa, jak i Terpiłowska postawili na przetarte jeansy i granatowy płaszcz. Sądząc po pasujących do siebie ubraniach, zakochani tworzą wyjątkowo zgraną parę. I piękną, prawda?

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.