Carrie Fischer miała córkę. Billie ma 24 lata, grała główną rolę w serialu i epizod w "Gwiezdnych Wojnach". Podobieństwo? UDERZAJĄCE

Carrie Fisher pozostawiła po sobie córkę. Billie Catherine Lourd, bo tak się nazywa, wbrew woli rodziców również została aktorką.

Billie Lourd ma 24 lata, a na swoim koncie właściwie 3 role. Niedużo jak na "aktorkę" w jej wieku, ale dziewczyna dopiero rok temu postanowiła spróbować swoich sił na planie filmowym. Ukończyła nowojorski uniwersytet z dwoma dyplomami - psychologii i religioznawstwa. I nagle stwierdziła, że chce zagrać w filmie. Padło na... "Star Wars. Przebudzenie mocy", gdzie Billie pojawia się jedynie w epizodycznej roli jako Porucznik Connix.

Przełomem był serial "Scream Queens", gdzie córka Fisher zagrała jedną z głównych ról - wcieliła się w psychopatyczną Chanel nr 3. Jej bohaterka jest całkowicie wyprana z jakichkolwiek uczuć, a na głowie wciąż nosi nauszniki. Ten gadżet to hołd twórców serialu (znajduje się w nim wiele odniesień do kultury współczesnej) dla fryzury, jaką nosiła księżniczka Leia. 

Billie jest córką Carrie i agenta, Bryana Lourda, z którym jej matka żyła w nieformalnym związku przez 3 lata.

Sprawdź poruszającą książkę Carrie Fisher "Księżniczka po przejściach. Nie tylko o Gwiezdnych wojnach" >>

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.