Agnieszka Hyży o Świętach: Będą z nami wszystkie dzieci. Co z tymi Grzegorza i Mai? "Musiałam..."

Agnieszka Hyży opowiedziała o planach świątecznych. Jedna rzecz sprawi, że ten czas będzie dla niej wyjątkowy.

Agnieszka Hyży (wcześniej Popielewicz) wzięła ślub w lecie ubiegłego roku, a jej mężem został znany z "X-Factora" Grzegorz Hyży. Był to drugi ślub wokalisty, który wcześniej tworzył związek małżeński z Mają Hyży. Grzegorz Hyży z pierwszą żoną ma dwóch synów, Aleksandra i Wiktora, zaś jego obecna żona, Agnieszka, córkę Martę z pierwszego małżeństwa.

Jest to zatem typowa rodzina patchworkowa. W takich sytuacjach to, z kim dzieci spędzają Święta, wymaga ścisłych uzgodnień. Agnieszka Hyży, w rozmowie z Party.pl, powiedziała, że tym razem wszystkie dzieci będą u nich w Warszawie.

Po raz pierwszy udało się tak, że będą z nami wszystkie dzieci. Przygotowania idą pełną parą, choinka już jest, musiałam dokupić krzesła, bo będzie nas kilkanaście osób na Wigilii. Pieczenie rozpoczynamy tradycyjnie od pierników. Nic nie zamawiamy, wszystko przygotowujemy sami, bo oboje cenimy domowe jedzenie. Na naszym stole połączymy regiony więc będą potrawy z Wielkopolski i Śląska.

Możemy zatem domyślić się, że żeby Wiktor i Aleksander spędzili Święta z macochą, musiała wyrazić zgodę ich matka, Maja Hyży. Dzięki temu w tym wyjątkowym czasie Agnieszka Hyży będzie miała wszystkie dzieci u siebie.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Agora SA