"Idol". Poznaliśmy czwartego jurora! To znany wokalista

Wojciech Łuszczykiewicz został czwartym jurorem "Idola". Dołączył do Janusza Panasewicza, Ewy Farnej i Elżbiety Zapendowskiej.

W nowej edycji show "Idol" zobaczymy znaną już z tego formatu Elżbietę Zapendowską, Janusza Panasewicza i  Ewę Farną. Do tej pory niewiadome jednak było, kto zajmie ostatnie, czwarte miejsce w jury. Rozmowy były prowadzone z dwoma wokalistami - Dawidem Kwiatkowskim i Wojciechem Łuszczykiewiczem. To właśnie ten ostatni zasili swoją opinią jurorski skład.

Wokalista od dekady związany jest z zespołem Video, który doskonale radzi sobie na polskim rynku muzycznym. Ich ostatnia płyta „Doskonale Wszystko Jedno" pokryła się złotem i platyną, a także zdobyła wiele wyróżnień na licznych festiwalach. Łuszczykiewicz nie tylko śpiewa. Jest także autorem tekstów, kompozytorem i gitarzystą. Stoi za hitami innych polskich gwiazd, m.in.: Rafała Brzozowskiego, Anny Wyszkoni czy Grzegorza Hyży. Jest absolwentem polonistyki, a w jego rodzinie muzyka była obecna od pokoleń. Ojciec Wojtka - Włodzimierz Łuszczykiewicz - był znanym radiowcem.

Wokalista potwierdził udział w show w rozmowie ze stacją RMF FM. Co myślicie o takiej decyzji?

AW

Zobacz wideo